Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s pocitacem


oni

Recommended Posts

mam takovej dotaz,nevite nekdo jak zmenit adresu ktera je predefinovana pro nove instalovane soubory (standartne c:\program files\)na jinou ,rozdelil sem si disk na dve mista a potrebuju aby se veci strkaly jinam!rozumite mi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

mam takovej dotaz,nevite nekdo jak zmenit adresu ktera je predefinovana pro nove instalovane soubory (standartne c:program files)na jinou ,rozdelil sem si disk na dve mista a potrebuju aby se veci strkaly jinam!rozumite mi??

No musíš to zadat v tom programu po kterym to chceš aby ti ukladal na jiny disk a do konkretní složky. A v podstatě to musíš udělat v každym programu u kteryho chceš aby to uložil na jiný disk než C. A pokud jde o instalaci tak na začatku instalace se instalator ptá kam to chceš a mužeš to změnit

Ale pokud máš disk rozdělený na dvě partition tak C je system a tam by si měl mít nainstalované programy atd, a disk D by měl být na ukládání, fotky , muzika , dokumenty atd. ale záleží jen na tobě jak si to uspořádáš, jde jen o to že pokud ti zkolabuje system tak ti disk D zustane nedotčeny.

[upravil dne 4/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Rozumíte. A co ti brání při instalaci programu nastavit jako cílový adresář třeba d:programy?

jde o to ze nektere programy vam nedaj na vyber kam se maj nainstalovat!!nekde v regeditu to jde udelat na furt,kde zmenite tu danou cestu za jinou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

http://www.infopackets.com/channels/en/windows/gazette/2003/20030611_modify_program_files_path_part_2.htm

ak si anglicky trochen zdatny tak su tam aj rizika toho zakroku ;):papa:aut

a este nieco trosku blizsie ...priamo od vyrobcu:aut:aut:aut

http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/933700

[upravil dne 4/4/2007 skupko]

to je presne ono!!moc krat dekuji!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Nerozumí tady někdo problematice notebooků?Konkrétně typ ACER,model 3106...Včera se mi najednou vypnul,po zapnutí se objevila hláška DISK ERROR,a restart pomocí jakékoliv klávesy.Notes mám v záruce,teď jde o to,abych nebyl půl roku bez počítače.

Acery se zasadne posilaji do autorizivaneho servisu, jednu dobu sem delal na opravach PC a konkretne na acery se nesmelo cytiti sroubovakem jinak rusili zaruku. Jestli ten notes mas kupovanej na sebe tak mas zaruku 24mesicu a jestli je to na IČO (nejakou firmu tak tam bude asi jenom sest mesicu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Nerozumí tady někdo problematice notebooků?Konkrétně typ ACER,model 3106...Včera se mi najednou vypnul,po zapnutí se objevila hláška DISK ERROR,a restart pomocí jakékoliv klávesy.Notes mám v záruce,teď jde o to,abych nebyl půl roku bez počítače.

Že by umíral disk? ;)

Tak to reklamuj, můžeš poslat sám do Acer servisu zavoláš, domluvíš, přijedou, vyzvednou. Nicméně měsíc bez něj budeš skoro určitě - znám to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oliver: v autorizovanem servisu v Aceru v Brne dela muj kamos, muzu se Ti za NB primluvit, at je hotovy driv... chjo, presne proto jsem si koupil HPcko... Taky mi odesel disk - ale do 24 hodin jsem mel NB doma s novym HDD. V servisu zadne "trapne" otazky, jestli jsem s tim netriskal nebo ho neznicil umyslne ... Proste reklamace jak ma byt :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

presne proto jsem si koupil HPcko...

Zrovna o koupi NB uvažuji, zatím jsem žadný nemněl a HP se mi taky zamlouvá nejvíc, jen nevím jaký model. Potřebuji ho pouze ke kancelářské práci a samozdřejmně na něm musí chodit internet kvůli Peugeot foru :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Zrovna o koupi NB uvažuji, zatím jsem žadný nemněl a HP se mi taky zamlouvá nejvíc, jen nevím jaký model. Potřebuji ho pouze ke kancelářské práci a samozdřejmně na něm musí chodit internet kvůli Peugeot foru :D:D

Taky jde o to, jestli to budeš kupovat domů nebo na firmu - jestli na firmu, vybírej i podle délky záruky.

P.S. co je to "samozdřejmně"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak notebooku odvezen,kamarád mi taky řekl,ať se do toh sám nepouštím,že přijdu o záruku.Tak sem ho odvezl do obchodu,kde sem ho před půl rokem koupil a během pěti minut sem měl vše zařízeno,mám se prý ptát za týden.Což je docela přijatelná doba.

Že se máš ptát za týden přece nic neznamená.

Uvidíš sám, za jak dlouho bude notebook opravený. My jsme kvůli Acer servisu/neservisu přestali Acery prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak notebooku odvezen,kamarád mi taky řekl,ať se do toh sám nepouštím,že přijdu o záruku.Tak sem ho odvezl do obchodu,kde sem ho před půl rokem koupil a během pěti minut sem měl vše zařízeno,mám se prý ptát za týden.Což je docela přijatelná doba.

Mně Acer vypověděl službu týden před vypršením záruky minulý měsíc. Vrátili mi ho z Aceru z Brna během 5 dní, včetně cesty tam a zpět (měnili celou základní desku). A pořád mi SMSkovali - že NB byl přijat, pak že NB byl opraven, pak že NB je naložen na auto na cestu ke mně. Příjemně mě ten přístup překvapil. Takže ne vždycky to musí trvat dlouho... Držím palce!

[upravil dne 6/4/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho kupoval hlavně kvůli nízké ceně a vlastně to byl jediný notes,který se v Lounech prodával,myslím tedy značka.Uvidíme,na počítač který sem měl původně sem čekal 11 měsíců,protože mi ho opravovala firma mého kamaráda...:DNo a mně bylo blbý ho pořád otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já ho kupoval hlavně kvůli nízké ceně a vlastně to byl jediný notes,který se v Lounech prodával,myslím tedy značka.Uvidíme,na počítač který sem měl původně sem čekal 11 měsíců,protože mi ho opravovala firma mého kamaráda...:DNo a mně bylo blbý ho pořád otravovat.

Tak to tentokrát bude rozhodně lepší ;)

Mám si v Lounech otevřít pobočku, nebo už se tam prodávají i jiné značky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...