Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206ka :-)


Antares

Recommended Posts

...Jo a stou mřížkou -to je prkotina!! ..Nejhorší je na tom ji zaplatit!! ..Ale jak ji máš, tak jenom vystříháš místo , kam chceš aby šla!!

(:mad:počítam, že to chceš dát místo, těch nechutnejch plastovejch, čejnejch "mřížek" co se tam perou:mad:)

No a poté již stačí ji jenom podlepit! Já bych to udělal trou tavnou pistli (plastové trubičky) -lepim tim skoro VŠE!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For BATMAN: Ja sem z Trutnova a jedu s kámošema,jen nikdo nemá Peginu.Můžem dát někde spYcha.Nejraši bych tu mřížku dal zevnitř, ale nějak si netroufám sundávat přední nárazník.

For MAREK206: Tak ju.Určo se tam mrknu a na srazu se můžem domluvit :D

For LK7R: Mě ji sehnal kámoš. Trucha mu zbyla a mě stačíla.Jinak ji nabízej v inzerátech,ale cenu nevím. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňoo, já mám právě z toho hliníku :D Ale říkám, nevím, jestli ji dát radši zevnitř, nebo zvenčí. No a další problém. Ještě mi chybí sportovnější výfuk.Koupil sem si ale nerez koncovku a chtěk bych si ji nechat přivařit na origoš tlumič. Poradte mi, jak bych ho nejlíp sundal. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám HDi a s koncovkou jsem mel pěkný problémy. Kluci od Pažoutů mají totiž pěkně tvarovanou koncovou trubku, takže jsem ji musel uříznout, potom ještě přeřítnout na dva kusy a pak pilovat a vařit atd. ale teď to vypadá docela dobře. Tak snad se ti to povede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

4honza - sundal jsem ten origo nárazník a teď tam mám ten od MATTIGA - mřížku jsem přilepil takovým tím černým silikonem, jak se používá třeba na přilepení stříšky.

4syrup - no a pokud jde o sundání ... docela prekérka, nejdřív musíš sundat masku, pak oddělat svetla, no a nárazník drží na 4 šroubech nahoře a na dvou dole. A oddělat a odsunout podběhy. Ale u toho XS je dole výřez a ten schudek tam bude znát pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...