Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklápění zrcátek 106


Luig

Recommended Posts

To je u 106 pořešený více než promyšleně …

Tohle “pružinový“ uložení ocení hlavně vaše dražší polovičky, až budou couvat z garáže a vezmou zrcátkem hranu vjezdu :D

Když jsem takhle koukal na mladou, jak opatrně vyjíždí z garáže. Pomalinku couvá a dává si bacha, aby mi neodřela 406 … a jak vůbec nekouká na druhou stranu, kde už se nebezpečně blíží zeď … :aut

No díky tomu, že je to zrcátko takhle uchycený, tak se jen prohlo a přežilo.:super Na jiným autě by s ním byl už amen …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

To je u 106 pořešený více než promyšleně …

Tohle “pružinový“ uložení ocení hlavně vaše dražší polovičky, až budou couvat z garáže a vezmou zrcátkem hranu vjezdu :D

Když jsem takhle koukal na mladou, jak opatrně vyjíždí z garáže. Pomalinku couvá a dává si bacha, aby mi neodřela 406 … a jak vůbec nekouká na druhou stranu, kde už se nebezpečně blíží zeď … :aut

No díky tomu, že je to zrcátko takhle uchycený, tak se jen prohlo a přežilo.:super Na jiným autě by s ním byl už amen …

:potlesk to je pravda, ale jak to řešit v myčče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u obou 106tek to mam tak, ze jedno jde sklopit a drzi, a druhy se vraci :D. Ono hlavne ty co se vraci, tak tam jsou davany novy, takze tezko rict, jak to je reseny,

A v mycce to neresim, rposte je necham tak jak jsou, oni tomu kartace neublizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim sklápěnim je to fakt průser. Snažim se to nějak vymakat už dlouho. Máme v baráku úzkej vjezd do garáže, a jako že mi tyhle veči nedělají problém, tak už jsem je kolikrát vodřel. Popravdě řečeno, kdyby se nechali přiklopit, aby drželi, tak neni nejmenší problém. Ale tohle je prostě bolest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...