genzer

Demontáž kastlíku

7 posts in this topic

Jak spravne demontovat kastlik pred spolujezdcem,abych nic nepokurvil,stale me nejde sundat a uz zadne sroubky nevidim,hledani jsem zkousel,ale na dotaz demontaz kastliku apod. me to pise nic nenalezeno.je to 406.Dikes

Původně zaslal: genzer

Jak spravne demontovat kastlik pred spolujezdcem,abych nic nepokurvil,stale me nejde sundat a uz zadne sroubky nevidim,hledani jsem zkousel,ale na dotaz demontaz kastliku apod. me to pise nic nenalezeno.je to 406.Dikes

Řešilo se to tu už, dva jsou zboku pod krytkou a vzadu jakoby před ventilátorem je ještě jeden šroubek, když vyndáš čepy kastliku a samotnej kaslik sundáš tak uvidíš v levé části špičku toho šroubku, někdo tu psal že ho kleštěma nějak vyndal, ale je to na zlomení ruky, já to vzdal po 10 minutách, chtěl jsem vyndat ten motorek co ovládá klapku. Kašlu na něj

jinak je to tady -

dal jsem vyhledat "kastlík";)

[upravil dne 4/4/07 Radek Hurvajz]

Kastlík je za minutu venku. Koukni zespoda na panty kastlíku. Jsou tam 2 čepy, který jdou normálně vytlačit. :papa:papa

Původně zaslal: Dave_k

Kastlík je za minutu venku. Koukni zespoda na panty kastlíku. Jsou tam 2 čepy, který jdou normálně vytlačit. :papa:papa

No to jo, ale on chtěl asi vyndat celej ten díl co v něm ten kastlik drží, já si ho taky takhle sundal a k tomu motorku klapky jsem se skoro nedostal, bylo by lepší to sundat celý pokud tam něco děláš

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Dave_k

No to jo, ale on chtěl asi vyndat celej ten díl co v něm ten kastlik drží, já si ho taky takhle sundal a k tomu motorku klapky jsem se skoro nedostal, bylo by lepší to sundat celý pokud tam něco děláš

Jo tákhle. Tak to jsem špatně pochopil. :mad:

tak se povedlo,dalo to chvilku prace,ale mam hotovo.diky vsem:papa:papa