Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wustenrot ??


bigosak

Recommended Posts

Původně zaslal: Aluška

Tak jsem dneska koukala jen tak, jak se vyvíjí sazby povinného ručení a pokud zadám u wüstenrotu bonusy, objem a výkon, co mám, tak mi vychází částka přes 7tis. :myslim , přitom za loňský rok jsem platila 4300,- . Taky jsem si všimla, že zmizela tabulka, kde byly ty sazby rozepsané podle objemů, výkonů a či je pojistník muž či žena.

Tak by mě zajímalo, jestli mám očekávat složenku s částkou vyšší o 50% než za předešlý rok???? :bojim , přesto že mám o 12 měsíců na bonusu více?? :roll

To jsou nějaký blbosti. Já dneska obdržel složenku, která je tedy splatná až 9.6.2008 a je na rok, takže až do 9.6.2009 a chtějí o 140,-Kč méně než před rokem asi 5% bonus, tak nějak to vychází). Takže nyní platím za 2,0HDi ale 66kW 3040,-Kč. Samo že mám více bonusu, už ani nevím kolik, snad 100měsíců.

:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost to není, loni jsem platila přesně 4356,- a letos mi poslali složenku na 6174,-. kdo nevěří, ať si do porovnávače zadá moje údaje o autu (obsah 1905, rok výroby 97, výkon 66kW, PSČ 625 00, rok narození 81,bonus 37 měsíců, nižší krytí, roční splátka, počet zaviněných pojistných událostí 0) . Od zítra mi začíná platit povinné ručení u ČSOB za 5543,- na rok.

[upravil dne 9/4/08 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Blbost to není, loni jsem platila přesně 4356,- a letos mi poslali složenku na 6174,-. kdo nevěří, ať si do porovnávače zadá moje údaje o autu (obsah 1905, rok výroby 97, výkon 66kW, PSČ 625 00, rok narození 81,bonus 37 měsíců, nižší krytí, roční splátka, počet zaviněných pojistných událostí 0) . Od zítra mi začíná platit povinné ručení u ČSOB za 5543,- na rok.

[upravil dne 9/4/08 Aluška]

Tak to je fakt divný, přeci nemůžou na starou smlouvu účtovat něco jiného:myslim To by museli zvýšit základ bez bonusů přeci. Tím myslím z čeho se pojistná počítá, a to by bylo v tomto případě cca 2000Kč. Tak to mi fakt hlava nebere. No hlavně že už máš jinou. Já zatím zůstávám jak jsem psal výše, zatím bez problémů. Měj se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...