Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wustenrot ??


bigosak

Recommended Posts

Původně zaslal: p406b

Pokud srazis do prikopu nákladák s přívěsem, kterej je plně naloženěj "Skotskou",tak tu skotskou stejne zaplati Wustenrot.:D Trochu spatnej priklad. Myslels spis rozdil vahy a vysi nasledku,kdyz havaruje nákl.vozidlo,autobus atd.:myslim

Jo jo přesně tak - já bych asi svým "Pažoutem" do příkopy náklaďák nesrazil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebud ta skromnej:D,kamarada (Renault s navesem-39t) vyrazila ze silnice Fabie. Tahac na odpis,naves sel opravit,kamos nic, Fabie na odpis a ridic jen stredni zraneni:o,cumeli i hasici ,ze to prezil. "I malym kladivem rozbijes velky kamen".:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

Nebud ta skromnej:D,kamarada (Renault s navesem-39t) vyrazila ze silnice Fabie. Tahac na odpis,naves sel opravit,kamos nic, Fabie na odpis a ridic jen stredni zraneni:o,cumeli i hasici ,ze to prezil. "I malym kladivem rozbijes velky kamen".:papa

To měl ale opravdu k*revskou kliku!

Jo a "malým kladivem sice rozbiješ velkej šutr" - ale musíš bouchnout x krát.

No a X krát bych havárku mět nechtěl !!! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som v kooperative s 2,0 HDI 66 kW za 3620 SK za rok.....

otec s passatom 1,9 TDi 66 kW 2570Sk

a to len preto ze to maju blbo urobene s obsahmi.....ja z 2,0 hdi spadam do hranice od 1901 - 2500 ccm a otec je v hranici 1601 - 1900.....pri tom vykon ten isty......

aky kokot toto vymyslel......to akoze ja derem cestu viac...ci co.....:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Ja som v kooperative s 2,0 HDI 66 kW za 3620 SK za rok.....

otec s passatom 1,9 TDi 66 kW 2570Sk

a to len preto ze to maju blbo urobene s obsahmi.....ja z 2,0 hdi spadam do hranice od 1901 - 2500 ccm a otec je v hranici 1601 - 1900.....pri tom vykon ten isty......

aky kokot toto vymyslel......to akoze ja derem cestu viac...ci co.....:myslim:myslim

Kooperativa v CZ to dělá na koně nebo spíš tedy kW. Obsah motoru sice píšou ale pro výpočet je nezajímá. Já mám 66kW a ta zasba je do 80kW, pak už je to dražší.:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: p406b

Pokud srazis do prikopu nákladák s přívěsem, kterej je plně naloženěj "Skotskou",tak tu skotskou stejne zaplati Wustenrot.:D Trochu spatnej priklad. Myslels spis rozdil vahy a vysi nasledku,kdyz havaruje nákl.vozidlo,autobus atd.:myslim

Jo jo přesně tak - já bych asi svým "Pažoutem" do příkopy náklaďák nesrazil. :)

abys nebyl nemile prekvapenej...

staci abys na dalnici dostal smyk na naledi, rozsekal auto a zpusobil retezovou nehodu, kde se potom klidne muze rozsekat autobus plny lidi, nebo prevratit kamion s benzinem nebo podobnym svinstvem, a mas to nahrady za desitky milionu ani nevis jak rychle.

a to je jen jeden priklad z mnoha, staci se obcas podivat na zpravy na nove a dalsich inspiraci bude plno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velmi sa z wustenrotu neteste, u nas s takymi cenami zacali cca pred 3 rokmi a kazdy si tam zacal davat poistovat auto.mali tam kadejake bonusy atd. a po roku sa to zhorsilo a po dvoch som odtial odchadzal svinskym krokom ked poistku navysilu o polovicu koli zdrazovaniu vseobecnemu.dnes by ma vo wustenrote stala poistka necelych 15 tisic a ja mam uzavretu v kooperative za 7460 sk a boli este ine moznosti za podobne ceny.

takze ako tu uz niekto spomenul - wustenrot to ma velmi dobre spocitane,dnes nalakam pol miliona ludi na super ceny a o dva roky budu plakat ak pri nas ostanu.

dobra rada znie, 6 tyzdnov pred ukoncenim poistovacieho obdobia skoncit zmluvny vztah s ktorou kolvek poistovnou a pockat si na najlepsiu ponuku z vybranych akcii.takto to zacinam riesit ja a aspon sa neo... o peniaze.samozrejme pokial vam ide o usetrenie penazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám kooperativu a platím 3892 ale zase navíc tam je živelné pojištění. parkuju v práci pod stromem, je to záplavová zóna a navíc kroupy taky padají a nevíš jestli to nezničí. Známej takhle dostal na Laguně za 3 důlky asi 12500,- Raději si připlatím 1000 než zaplatit 10000,- Nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozefsv - povinny ruceni je pro me rocni zalezitost, za vernost nic neni,naopak kdyz zrusis smlouvu a uzavres novou mas slevu. Pokud mi neposlou cenu na dalsi rok v dostatecnym predstihu,tak to radsi vypovim. Jeden doporucenej dopis me rozhodne nepolozi a naklady na novou smlouvu nesou oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

jozefsv - povinny ruceni je pro me rocni zalezitost, za vernost nic neni,naopak kdyz zrusis smlouvu a uzavres novou mas slevu. Pokud mi neposlou cenu na dalsi rok v dostatecnym predstihu,tak to radsi vypovim. Jeden doporucenej dopis me rozhodne nepolozi a naklady na novou smlouvu nesou oni.

tak keby to robil kazdy tak si velmi dobre poistovne premyslia ceny:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: p406b

Pokud srazis do prikopu nákladák s přívěsem, kterej je plně naloženěj "Skotskou",tak tu skotskou stejne zaplati Wustenrot.:D Trochu spatnej priklad. Myslels spis rozdil vahy a vysi nasledku,kdyz havaruje nákl.vozidlo,autobus atd.:myslim

Jo jo přesně tak - já bych asi svým "Pažoutem" do příkopy náklaďák nesrazil. :)

abys nebyl nemile prekvapenej...

staci abys na dalnici dostal smyk na naledi, rozsekal auto a zpusobil retezovou nehodu, kde se potom klidne muze rozsekat autobus plny lidi, nebo prevratit kamion s benzinem nebo podobnym svinstvem, a mas to nahrady za desitky milionu ani nevis jak rychle.

a to je jen jeden priklad z mnoha, staci se obcas podivat na zpravy na nove a dalsich inspiraci bude plno...

I to je možný i když můj wehikl zatím dálnici viděl asi ze vzdálenosti cca 100 metrů / zatím nepotřebuju jezdit po D .../, no nehoda se může stát i na silnici I.třídy nebo na 2ce nebo 3ce.

V pojistné smlouvě mám limit plnění 70melounů na zdraví nebo nedejbůh usmrcení/ 70melounů na poškození, zničení. odcizení nebo ztrátou věci, ušlý zisk a účelně vynaložené náklady spojené s právním zastupováním ...atd...

Jen doufám, že to nebudu nikdy POTŘEBOVAT !!!!

:myslim

Jo a "novu" nemám rád /mají rádi moc mrtvejch - zvláště když je nakládaj na máry/.

Typickej příklad : při cestě na tzv: "půlnoční mši" loňskýho roku za Olomoucem/část Chválkovice/ směr Svatý Kopečkek nechtíc zastavili o strom svoje auto 2x nějací mladí lidé /nevím jestli byli ožralí nebo se honili/.

Záběry jsem viděl od třech různejch televizních společností /zajímalo mě to, protože to tam znám/ všem pouze "nova" to ukazovala "s plnou parádou" asi z výchovnejch důvodů.

Podotýkám, že nejsem tzv. "slabší kus".

[upravil dne 15.1.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem dneska koukala jen tak, jak se vyvíjí sazby povinného ručení a pokud zadám u wüstenrotu bonusy, objem a výkon, co mám, tak mi vychází částka přes 7tis. :myslim , přitom za loňský rok jsem platila 4300,- . Taky jsem si všimla, že zmizela tabulka, kde byly ty sazby rozepsané podle objemů, výkonů a či je pojistník muž či žena.

Tak by mě zajímalo, jestli mám očekávat složenku s částkou vyšší o 50% než za předešlý rok???? :bojim , přesto že mám o 12 měsíců na bonusu více?? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Tak jsem dneska koukala jen tak, jak se vyvíjí sazby povinného ručení a pokud zadám u wüstenrotu bonusy, objem a výkon, co mám, tak mi vychází částka přes 7tis. :myslim , přitom za loňský rok jsem platila 4300,- . Taky jsem si všimla, že zmizela tabulka, kde byly ty sazby rozepsané podle objemů, výkonů a či je pojistník muž či žena.

Tak by mě zajímalo, jestli mám očekávat složenku s částkou vyšší o 50% než za předešlý rok???? :bojim , přesto že mám o 12 měsíců na bonusu více?? :roll

Teď jsem to zkoušel počítat na www.wustenrot.cz a vyšlo mi 2466,-Kč /loni jsem s bonusem 87 měsíců platil 2574,- Kč/

Jenom doufám, že to bude pravda !!!!

Povinné ručení 2008 - Výpočet pojistného

Vyberte si pojištění a my vyřídíme všechno za Vás!

Krytí v Mil. Kč Pojistné

offline Vaše pojistné

online Řazení podle Limit krytí

Pojišťovna zdraví majetek nižší vyššínižšívyšší

1. WÜSTENROT 70 70 2.713,- 2.466,-

2. TRIGLAV 50 50 3.692,- 3.323,-

3. ČPP 100 100 4.022,- 3.740,-

4. ALLIANZ ** 50 50 4.456,- 4.456,-

5. UNIQA 60 50 4.946,- 4.946,-

6. UNIQA 100 100 5.042,- 5.042,-

7. ČSOB 60 60 5.139,- 5.139,-

8. DOLNORAKOUSKA 50 50 5.144,- 5.144,-

9. ČSOB 100 100 5.285,- 5.285,-

10. ALLIANZ 100 100 5.347,- 5.347,-

11. UNIQA PLUS 60 50 5.565,- 5.565,-

12. GENERALI 60 30 5.568,- 5.568,-

13. ČESKÁ POJIŠŤOVNA 100 100 5.630,- 5.630,-

14. UNIQA PLUS 100 100 5.673,- 5.673,-

15. KOOPERATIVA * 70 70 6.055,- 6.055,-

* V ceně pojistného u Kooperativy je zahrnuto živelní pojištění vozidla ZDARMA !

** V ceně pojistného u Allianz je zahrnuta 6% sleva za spoluúčast ve výši 5000 Kč, kterou lze změnit.

MOŽNOSTI PŘIPOJIŠTĚNÍ DODATEČNÝCH RIZIK

Pojištění

skel Úrazové

pojištění Právní

ochrana Půjčovné Nadstandardní

asistence Pojištění

zavazadel

ALLIANZ

ČP

ČPP

ČSOB

DOLNORAKOUSKA

GENERALI

KOOPERATIVA

TRIGLAV

UNIQA

WÜSTENROT

(Detaily připojištění zobrazíte poukázaním na příslušnou ikonu)

[upravil dne 29.1.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hlavní stránce píší, že mají zvýhodnění pro ženy, přitom se v tom výpočtu nikde na pohlaví neptají....

Mně prostě vychází s 35 měsíčním bonusem částka 7056,- , což není vůbec nic výhodného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Na hlavní stránce píší, že mají zvýhodnění pro ženy, přitom se v tom výpočtu nikde na pohlaví neptají....

Mně prostě vychází s 35 měsíčním bonusem částka 7056,- , což není vůbec nic výhodného.

Jo jo, to je pravda, taky mě to udivilo.

Zajímaj se jen o to, jestli jsem svobodný, lékař nebo tělesně postižený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Dave_k

Já myslím že tohle pojištění je jako ušitý pro auta jako máš Ty. Nemusíš platit zbytečně za obsah ze kterýho je prdlajz výkonu. Na tvým místě bych neváhal. :roker

Taky jsem utekl od kooperativy (rozdíl oproti Allianzu skoro 3000,-). :super

no a já zas utekla od allianz k český:D Platím čtvrtletně bez navýšení a allianz si přičítal za čtvrtletní platby 5% navíc a i tak byli drahší..

a mám to skoro zadara:super

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

post-0-141095994597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...