Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takto Ing. skupko?


skupko

Recommended Posts

Vcera som urobil poslednu skusku na TU v Kosiciach...Fakulta elektrotechniky a informatiky, odbor Vypoctova technika a informatika...

Kua peugeotac(i,ky) (povodne som tu napisal chuopi...ale to by bola diskriminacia :D ), sak ja snad aj budem paaaan Ingenyyyyr :D...ale nebojte sa, ti co mi tykaju, mi budu moct aj potom ;):papa:papa:aut:aut:aut

...a ti co mi este netykaju, tak potom uz budu musiet :D:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Vcera som urobil poslednu skusku na TU v Kosiciach...Fakulta elektrotechniky a informatiky, odbor Vypoctova technika a informatika...

Kua peugeotac(i,ky) (povodne som tu napisal chuopi...ale to by bola diskriminacia :D ), sak ja snad aj budem paaaan Ingenyyyyr :D...ale nebojte sa, ti co mi tykaju, mi budu moct aj potom ;):papa:papa:aut:aut:aut

...a ti co mi este netykaju, tak potom uz budu musiet :D:D:D:super

Tak to blahopřeji k uspěšnému složení zkoušky:potlesk:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Dundee: to neni otazka tech tri pismenek, ale spis tech majitelu... nepochybne byli blbi uz predtim :)

2skupko: tak teda gratuluju :potlesk a neboj, bude uz jenom hur ;)

2oddie: tak nejak :) uz treti rok jsem se ani nenamahal menit obcanku nebo to nekde psat, akorat v CS me odhalili, kdyz jsem prestal dorucovat potvrzeni o studiu :))

ani v praci po me ten papir nechteli ukazat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace, a nic si z toho nedelej, ze budes mit navic tri pismenka :D jak uz psali jini, stejne se na to moc nekouka, spis se kouka na to co umis :)

Ja osobne tyhle tri pismenka pouzivam jen pri komunikaci emailem ve skole, obcas to pomuze dotycnemu odlisit me od studentu, takze pak trochu zmeni pristup v jednani :D Jinak nevim, ze bych to nekde jinde pouzil :D

[upravil dne 3/4/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za gratulacie...

...ale Ste mi dali ;)...akosi u mna narastol pocit ubohosti...bezcennosti...hluposti mojho rozhodnutia studovat vysku.

2Dundee : ...no o tej vysinutosti vysokoskolsky vzdelanych ludi viem svoje...ozaj vsimli Ste si ako casto pouzivam tento smajlik? :aut:aut:aut :papa

2Oddie : ...no v pripade inym to mozno je len taka mensia maturita, pre mna je to celozivotna skuska odvahy, drzosti a priebojnosti...to co som dokazal toho roku sa (dovolim si tvrdit hocikomu nepodari ;) )...

Bolo totizto viacero profesorov, ktori by ma radi videli ako tento rocnik opakujem, pripadne vobec neskoncim :D (ktoho vie preco? :myslim)...

Pre obraznost...uvediem jeden pripad konfliktu s jednym odbornym asistentom:

...nevzal mi jedno zadanie, na ktorom som robil fakt dost dlho, ale bola to cast projektu pre zamestnavatela...vyhodil ma s tym, ze mu tam ma nieco doprogramovat...na*ral ma a tak som mu napisal toto...

Dobry den, p XYZ,

pred par chvilami som od Vas obareny odisiel bez slov...radsej bez slov...vlastne som ziadne nevedel najst.

Nehnevajte sa, ale zvozili Ste ma ako male decko...decko, ktore sa musi starat o rodinu, pracovat a este by aj rado uspecne ukoncilo studium na TU tohto roku a ma aj ine problemy ako studium. S radostou si zopakujem rocnik na TU, samozrejme, len toto decko by sa rado cimskor naplno venovalo svojmu decku. A verte, ze skola je pre mna a moju rodinu obrovska zataz. Tento rocnik studium na TU uspesne ukoncim, aj keby sa mali vsetci pedagogovia a majitelia moci nadomnou postavit na hlavu. Slubil som to sebe a rodine a robim pre to vsetko.

Navyse nemozem s Vami suhlasit, ze TO, co som doniesol je OBYCAJNY neviemco...na tomto projekte som intenzivne pracoval viac ako dva mesiace! A to nie kvoli tomu, ze by som bol neschopny programator!!! A navyse nesuhlasim ani s tym, ze takyto system nevyhovuje potrebam firmy do 200 zamestnancov.

V poriadku, donesiem Vam nejaky zakazkovy modul, moja rodina to pochopi.

S pozdravom

Peter Viskup

...po tom maily som k nemu prisiel este trikrat...stale som nieco mal doprogramovat a vylepsit, ale nakoniec som unho urobil aj skusku...na ktoru som si vsak musel napisat ziadost k veducemu katedry, pretoze to nezmyselne p.XYZ vyzadoval...

...uffufff ale zvladol som to :aut:aut:aut:aut:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...