Sign in to follow this  
Followers 0
Autoškolič Dodo

27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD

27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD  

1. 1. 27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD

Please sign in or register to vote in this poll.

59 posts in this topic

Nazdárek Brňáci a okolňáci.

Tak Vás všechny zvu na 19.4. na tradiční sraz na tradičním místě s novou tradicí.

Po zkušenostech s nehoráznou žranicí na posledním srazu z "firemních" peněz P-C si myslím, že ji můžeme zopakovat i tento a další srazy, ale již ze svých peněz. Proto prosím ty, co budou chtít tento termín ještě jednou tu pečenou kýtu, tak "hlasujte" v anketě (uzavírá se 16.4. v 10,00 hod), ať vím, kolik porcí mám objednat. Předpokládaná cena jedné porce je 80,-. Salónek zajistím....

Těší se na hojnou účast Váš Autoškolič Dodo :papa

[upravil dne 3/4/07 Autoškolič Dodo]

Tak já jsu rozhodně pro.Volno mám a 80,- korunek mě rozhodně nezabije,takže se mnou počítejte!Už se na vás moc těším!:papa:papa

Nevim co bude 19-teho, ale budu se snazit...

Jeste se ozvu.

Jelikož jsem minule vynechal,tak se budu snažit přijet.Už jenom kvůli té kytě na kterou se moc těším!:papa

Dodo jelikož jsi takový všeznalý mám na tebe dotaz.Objednal jsem si v neděli na E-shopu nějaké předměty.Bylo tam psáno že obdržím potvrzovací imail a potom zaplatit.Dosud jsem žádné potvrzení objednávky nedostal.Rád bych to zaplatil.Mám ještě čekat?nebo tu požadovanou částku převodem uhradit?díky za radu.:myslim

Původně zaslal: Leška

Dodo jelikož jsi takový všeznalý mám na tebe dotaz.Objednal jsem si v neděli na E-shopu nějaké předměty.Bylo tam psáno že obdržím potvrzovací imail a potom zaplatit.Dosud jsem žádné potvrzení objednávky nedostal.Rád bych to zaplatil.Mám ještě čekat?nebo tu požadovanou částku převodem uhradit?díky za radu.:myslim

Já a všeznalý? Děkuju za lichotku, ale v tomto ti opravdu nepomůžu. E-shop má na starost Medvěd, kdyžtak směruj tento dotaz přímo na něho... Jak bude moct 100% odpoví. :papa

No tak to se ví,že si to nenechám ujít... A 80 vočí za kýtu přežiju... Moc se těším já i můj Panasonic Lumix FZ 10... :mrk:D:super

Taky se s Dariskou zastavíme, ale asi budeme mít pozdní příchod - v 17.30 budeme vyrážet z metropole ;):D

Jinak kejtičku si dáme - pokud zbyde :mrk

Původně zaslal: Bohouš

Taky se s Dariskou zastavíme, ale asi budeme mít pozdní příchod - v 17.30 budeme vyrážet z metropole ;):D

Jinak kejtičku si dáme - pokud zbyde :mrk

17:30 -to jako z praglu? :mrk

Původně zaslal: .mycTD

17:30 -to jako z praglu? :mrk

:xvul A proč ne? v Brně jsi z Praglu za chvíli....... když nějaký blb nezablokuje dálnici :bojim:xvul

[upravil dne 5/4/2007 John]

jen jsem nevedel, jestli bere metropoli v ramci moravy, nebo cele republiky:P

ad takzvana dalnice: od zacatku roku jsem chtel poctit hlavni mesto navstevou dvakrat a v obou pripadech byla ta stezka uzavrena:grr

.mycTD: ČR má jen jednu metropoli ... :P:D to je snad jasný. ne?? :)

Původně zaslal: Neon

.mycTD: ČR má jen jednu metropoli ... :P:D to je snad jasný. ne?? :)

to je sice jasný, ale on nepsal "metropoli ČR", ale jen "metropoli"

Ahojte,bohužel tentokrát nedorazím a mrzí mě to kvůli návštěvě z Prahy,ale i kvůli výborné kýtičce...:(Budu pracovně ve Francii.Mějte se tam hezky a užijte si to:papa

Tak to je škoda,že se neukážeš.Užij si to ve Francii a uvidíme se na Křivoklátě!:papa

Původně zaslal: janča205

Tak to je škoda,že se neukážeš.Užij si to ve Francii a uvidíme se na Křivoklátě!:papa

Jasně,pěkně se tam napráskejte i za mě!!!:superNa Křivoklát si cestu nenechám ničím překazit,takže zřejmě až tam:papa