Sign in to follow this  
Followers 0
fogino

mi-16 v 205 gti

8 posts in this topic

Zdravím vás všetkých.Potreboval by som poradiť od niekoho,kto má vo svojom peugeote 205 mi-16 motor.Chcel by som vymeniť tú gumovú hadicu,na ktorej je upevnený vzduchový filter,lebo je v zlom uhle a je dosť škrtená.Auto som už takto kúpil,no a na hodne fotkách som videl,že filter je vedený kolmo na motor-na miesto,kde je nádobka na ostrekovač.Z akého auta by tam zapasovala táto hadica-dlžkou aj tvarom?Dakujem vám vopred za pomoc:roll

post-0-14109595462288_thumb.jpg

bude tam pasovat origo z Mi 16ky, jestli máš zájem mám tu jednu navíc :D , můžu poslat popřípadě ilustrační foto jak jsem si to udělal do auta já a tak by jsi to měl i ty...:super

Zdravim Hugo Boss.Takto by ma potešilo,ak by si mohol nejaku fotku hodiť na monitor.By sa mi zišla ta hadica,no ja som zo SR.To by bolo lepšie odbehnúť na vrakovisko.Ale ked môžeš,tak to foto mi pomôže určite-díky:super

Tak díky zatial za foto-len škoda,že mi to potrvá,kým zohnám tú hadicu.Ak by sa našiel niekto na SR kto má jednu navyše,nech sa mi ozve-dakujem.:potlesk

Původně zaslal: fogino

Tak díky zatial za foto-len škoda,že mi to potrvá,kým zohnám tú hadicu.Ak by sa našiel niekto na SR kto má jednu navyše,nech sa mi ozve-dakujem.:potlesk

hele tak ti to pošlu balíkem na dobírku jestli by to šlo:myslim:D

Nazdar Hugo Boss.To by bolo super,ak by si mi to mohol poslať.Môj mail je fogino2(a)azet.sk.Ozvi sa mi prosim na moj e-mail,že kolko by si za to chcel a dohodneme sa.Zatial dakujem:super