Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední spoiler 306???


danny19

Recommended Posts

Původně zaslal: Hirrogen

zkus Peugeot dealera a jmenuje se to deflektor našroubuje se to na origo nárazník a má to asi 5cm na výšku, zrovna v pátek jsem ho tam dával stojí 1069,-

nemuzes hodit foto,zajimalo by me jak to vypada!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

hele kvasky,budu mit par otazek!!!ten spojler je super a asi si ho vubec neupravoval ze???pak jak mas pridelany ten tahokov a v jakym je stavu dnes???a masky se zbavit asi nechces vid??

Spojler jsem jen zakrátil na požadovanou vzdálenost a nalepil do něj tahokov, Tahokov jsem přilepil silikonem jak k masce tak k nárazníku a masky se zbavovat nehodlám... i když jsem chtěl dělat trochu jinou. Ale asi se zbavím celýho auta;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: oni

hele kvasky,budu mit par otazek!!!ten spojler je super a asi si ho vubec neupravoval ze???pak jak mas pridelany ten tahokov a v jakym je stavu dnes???a masky se zbavit asi nechces vid??

Spojler jsem jen zakrátil na požadovanou vzdálenost a nalepil do něj tahokov, Tahokov jsem přilepil silikonem jak k masce tak k nárazníku a masky se zbavovat nehodlám... i když jsem chtěl dělat trochu jinou. Ale asi se zbavím celýho auta;)

a to mas pak svarovany nebo kde to mas zkracovany ze to neni videt a hlavne fakt paradne sedi!!! a kdyz se chces zbavit auta nechces se ho zbavit bez masky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: danny19

Ahoj lidičky, chtěl bych se zeptat, jestli se dá koupit přídavnej spoiler pod přední nárazník na 306ku...hledal sem na netu všude, ale nabízej akorat všude stejný nárazníky:myslim...díky za odpověď:super

Já sem zatím uvažoval jen o tomhle http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/carzone-dtm-lipa-pod-predni-naraznik-001100-peugeo-s1902158

jinej se mi k tomu moc nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: oni

hele kvasky,budu mit par otazek!!!ten spojler je super a asi si ho vubec neupravoval ze???pak jak mas pridelany ten tahokov a v jakym je stavu dnes???a masky se zbavit asi nechces vid??

Spojler jsem jen zakrátil na požadovanou vzdálenost a nalepil do něj tahokov, Tahokov jsem přilepil silikonem jak k masce tak k nárazníku a masky se zbavovat nehodlám... i když jsem chtěl dělat trochu jinou. Ale asi se zbavím celýho auta;)

a to mas pak svarovany nebo kde to mas zkracovany ze to neni videt a hlavne fakt paradne sedi!!! a kdyz se chces zbavit auta nechces se ho zbavit bez masky???

Ne bez masky se ho zbavovat nebudu:D

jinak je to zakrácený na koncích. Ten spojler byl delší (takže by dřel o kolo) tak jsem ho jen zkrátil o cca 6cm na každé straně. Žádný vaření není potřeba:super

[upravil dne 3.4.07 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Ne bez masky se ho zbavovat nebudu:D

jinak je to zakrácený na koncích. Ten spojler byl delší (takže by dřel o kolo) tak jsem ho jen zkrátil o cca 6cm na každé straně. Žádný vaření není potřeba:super

[upravil dne 3.4.07 Kvasky]

No tak to je super. Nevis nahodou o necem na 406???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: orgacek

to Tommy 306: Ty to máš přilepené taky silikonem?

samožřejmě přišroubovaný..v nárazníku jsou na to přímo už díry..

a ono to ma i nejaky jiny nez esteticky vyznam? :)

Jasně, v zimě to taky slouží jako radlice :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...