Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takhle clubová autodráha????


Medvěd

Recommended Posts

Už před časem se mi v hlavě urodil nápad, dnes v rámci brigádičky jsem ho s účastníky diskutoval

A NÁPAD NEBYL ZCELA ZATRACEN

Byl by mezi členy clubu zájem o postavení velké autodráhy (plocha cca 10 x 7 m), na které bychom mohli pořádat clubové závody, ale třeba jí i pronajímat za úplatu (dětské domy apod.)

Jak se můj nápad vyklubal?

Momentálně máme jako klub velice levný sklad E-shopu na docela prestižní adrese (Dlouhá 37, pro nepražáky nedaleko KOTVY). Můj otec, když ještě měl vydavatelství, zabíral podstatně větší plochu a ve mě nějak uzrála myšlenka, že bychom si mohli jako klub zabrat i zbytek prostor, udělat si tam klubovnu a třeba právě i tu autodráhu.

Najdou se tu nadšenci, kteří by se toho měli chuť zúčastnit???

Je to jen nápad, takže zatím neřešme otázku financování, spíš mi jde o to, má - li vůbec cenu se něčím podobným zabývat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč si neudělat třeba předvánoční posezení s přáteli klubáky spojeně se závodem, nadílkou - prostě se oprostit od předvánočního shonu a vyklidit pole, aby ženy naše milované mohly doma dosytosti smýčiti a poklízeti???

Kdyby dorazily i děti, jistě bychom i jim závodit umožnili

Ale je fakt, že z OV to nemáš úplně za rohem

[upravil dne 1/4/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Jsem taky pro, ale kde chcete sehnat autodráhu?

No postavit něco víceproudýho je docela náročný, ale dá se to. Jinak se mi tady jedna válí, ale je to něco z německa:( tak nebude kompaktibilní s Czech dráhou. Jinak se dá koupit běžně, jenže je to malý a drahý, a jen dvě dráhy:(

Myslím že kdyby pár lidí posbíralo co mají doma tak je sice dvouproudová ale sakra dlouhá dráha na světě, trochu dřeva, stavební pěny a už to jezdí. Auto stejně každej svoje, a elektriku tady zvládá skoro každej:D

[upravil dne 2/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...