Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

Co takhle clubová autodráha????

26 posts in this topic

Už před časem se mi v hlavě urodil nápad, dnes v rámci brigádičky jsem ho s účastníky diskutoval

A NÁPAD NEBYL ZCELA ZATRACEN

Byl by mezi členy clubu zájem o postavení velké autodráhy (plocha cca 10 x 7 m), na které bychom mohli pořádat clubové závody, ale třeba jí i pronajímat za úplatu (dětské domy apod.)

Jak se můj nápad vyklubal?

Momentálně máme jako klub velice levný sklad E-shopu na docela prestižní adrese (Dlouhá 37, pro nepražáky nedaleko KOTVY). Můj otec, když ještě měl vydavatelství, zabíral podstatně větší plochu a ve mě nějak uzrála myšlenka, že bychom si mohli jako klub zabrat i zbytek prostor, udělat si tam klubovnu a třeba právě i tu autodráhu.

Najdou se tu nadšenci, kteří by se toho měli chuť zúčastnit???

Je to jen nápad, takže zatím neřešme otázku financování, spíš mi jde o to, má - li vůbec cenu se něčím podobným zabývat

rad bych.. zel bohu sednou do auta a rict DO KLUBU ALFREDE a jet 3.5hodiny tam a 3.5 zpatky nepada v uvahu :) Dokonce bych prispel i std. ceskou autodrahou resp. tratovyma dilama ;)

A proč si neudělat třeba předvánoční posezení s přáteli klubáky spojeně se závodem, nadílkou - prostě se oprostit od předvánočního shonu a vyklidit pole, aby ženy naše milované mohly doma dosytosti smýčiti a poklízeti???

Kdyby dorazily i děti, jistě bychom i jim závodit umožnili

Ale je fakt, že z OV to nemáš úplně za rohem

[upravil dne 1/4/2007 Medvěd]

jj místečko je to slušné a i dobré pivko je hned v baráku :roker:roker

A já to mám i kousíček z práce :aut

Není to špatný nápad. Ženy nechat doma a kochat se předvánoční Prahou. Jen taková malá otázka. Kde se tam dá nejlépe zaparkovat a nebo nechat auto někde např. na okraji a dojet metrem??:myslim

Původně zaslal: OK406

Není to špatný nápad. Ženy nechat doma a kochat se předvánoční Prahou. Jen taková malá otázka. Kde se tam dá nejlépe zaparkovat a nebo nechat auto někde např. na okraji a dojet metrem??:myslim

Proboha to už jsou zase vánoce??:grr

Jsem PRO :super Mám to kouda od práce ... :papa (Jenom se tam mizerně parkuje ... ;))

tak ja teda s myslenkou zeny nechat doma silne nesouhlasim....:bojim

Původně zaslal: aka

Tak vezmi ženu s sebou. :aut

Ty buď vklidu ... ty jsi KÁÁÁMO ... :mrk:D:D

dekuji vam panove, ze me nechavate citit se jako slecna....

dekuji vam panove, ze me nechavate citit se jako slecna....

Tak správně, slečny jsou vítány, OK406 myslel vlastní ženy. Jakekoliv jiné nevlastní ženy a slečny doma nenechávat!

Původně zaslal: Jirkap

Jsem taky pro, ale kde chcete sehnat autodráhu?

No postavit něco víceproudýho je docela náročný, ale dá se to. Jinak se mi tady jedna válí, ale je to něco z německa:( tak nebude kompaktibilní s Czech dráhou. Jinak se dá koupit běžně, jenže je to malý a drahý, a jen dvě dráhy:(

Myslím že kdyby pár lidí posbíralo co mají doma tak je sice dvouproudová ale sakra dlouhá dráha na světě, trochu dřeva, stavební pěny a už to jezdí. Auto stejně každej svoje, a elektriku tady zvládá skoro každej:D

[upravil dne 2/4/07 Radek Hurvajz]

Hurvajz: zase mam pripominku- od toho sem tu:D:D elektriku opravdu nezvladam....cili snad kazdej fakt ne...a urcite v tom nejsem sama!

Hurvajz: zase mam pripominku- od toho sem tu:D:D elektriku opravdu nezvladam....cili snad kazdej fakt ne...a urcite v tom nejsem sama!

No jo no, já to myslel jako že skoro každej no, už je to opraveno:aut:D