Sign in to follow this  
Followers 0
fEdeS

ulozeni tlumicu

11 posts in this topic

Hoj,potrebuju poradit, jestli se da samostane sehnat gumovy silenblok, ktery je nad loziskem v ulozeni prednich tlumicu. Vsude maj tu gumu jen v sade s loziskem a hornim plechem a to ja uz mam. Takze estli nekdo nevi, jak a kde to sehnat novy a samostatne tak dik moc.....fds

ja to dělal a koupil sem jen samostatný ložisko tak snad pude jen silenblok ale zkus se zeptat v servisu je možný že v prodejně nahradních dílů to maj jen v sadách :)

Ja myslim ze Autobenex to nabizi samostatne. Podivej se do jejich E-katalogu, myslim ze to je od vyrobce SASIC nebo SWAG.

[Editován dne 8/8/03 Dydzej]

fEdeS, na kolik přišli ty silentbloky (je to ta velká na spodku pogumovaná podložka pod matkou uchycující vršek tlumiče?) u Benexu? Peugeot za ně chce 354,- bez daně /ks. A co montáž, nehrozí něco po demontování té matky ?

Díky za odpověď

Merkurku ty ložiska jsem kupoval v Auto Kelly a stály okolo 700,- i s tím pouzdrem/ ks. Kdyžtak se pokusím vyhrabat fakturu a napíšu to přesně.

Odpovím si sám na otázku kolik stojí silentblok pod matkou uchycení tlumiče v Autobenexu: 480,- s daní; u Peugeotu 430,- , takže není co řešit do Sokolova pro originál to mám blíž.

NO, lozisko jsem koupil zhruba za 566,- obe a to v P&P autodíly na praze 10. Silentblok tlumice v podbehu (janhercik jo je to vona)jsem koupil za 350,- autobenex v Lahovicich na P 5. V peugeotu mi rekli, ze samotnej ten silentblok neprodavaj...komplet i s loziskem byl snad za 1500 na jednu stranu...

2 janhercik... kdyz povolis matku a zvednes to, tak ti ta pistnice zajede dovnitr a kdyz nemas stahovak pruzin, tak se tezko trefis zpatky, bez stahovaku ani lozisko ani tu gumu nevymenis....:-)

PRAHA 5 - Lahovičky, Na Staré 37

Tel.: +420 257 941 054

Mobil: +420 724 023 042

Obch. poradce: +420 602 222 643

Vedoucí: Pavel Večeř

praha5@autobenex.cz