Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Včerejší výlet


Fusion

Recommended Posts

Včera byla docela nudná sobota. Teda dokud sem se nevydal do Brna.

Volalo mě pár kamarádů, jestli nepůjdu na pivo, tak sem s radostí souhlasil. Bohužel mě ale nechtěl vzít bratr tak sem skočil do 605 a vyrazil.

Do knajpy došel aji jeden kamarád, tédéíčkář tak sme se trochu kousli kvůli výkonovým vlastnostem aut. Asi po dalších dvou hodinách a 5 plzních (mimochodem za 23kč, nádherná cena) sem se rozčílil a nabídl že se půjdem projet. Nikdo neměl větší námitky tak sme nasedli a po jednom neúspěšným startu (zapomněl sem zmáčknout spojku) sme vyrazili z centra směr prýgl.

Bohužel sem po cestě někde na Horově ulici vrazil do cedule a lehce štrejchl nějaký auto (5 bmw mám dojem) a zrvna z vedlejší vyjížděla MP :roll Tak alespoň sem měl opravdu důvod tédéíčkářovi ukázat schopnost obyčejnýho benzínovýho motoru. Když sem projíděl Kominem, tak sem to trochu přeháněl, asi 80-90 ale nikdo nikdo nebyl takže nuda.

No, abych to zkrátil, na prýglu padla ještě placajda rumu, pak sem všechny rozvezl dom. Dneska celej den kituju auto, ale bohudík je venku nádherně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Včera byla docela nudná sobota. Teda dokud sem se nevydal do Brna.

Volalo mě pár kamarádů, jestli nepůjdu na pivo, tak sem s radostí souhlasil. Bohužel mě ale nechtěl vzít bratr tak sem skočil do 605 a vyrazil.

Do knajpy došel aji jeden kamarád, tédéíčkář tak sme se trochu kousli kvůli výkonovým vlastnostem aut. Asi po dalších dvou hodinách a 5 plzních (mimochodem za 23kč, nádherná cena) sem se rozčílil a nabídl že se půjdem projet. Nikdo neměl větší námitky tak sme nasedli a po jednom neúspěšným startu (zapomněl sem zmáčknout spojku) sme vyrazili z centra směr prýgl.

Bohužel sem po cestě někde na Horově ulici vrazil do cedule a lehce štrejchl nějaký auto (5 bmw mám dojem) a zrvna z vedlejší vyjížděla MP :roll Tak alespoň sem měl opravdu důvod tédéíčkářovi ukázat schopnost obyčejnýho benzínovýho motoru. Když sem projíděl Kominem, tak sem to trochu přeháněl, asi 80-90 ale nikdo nikdo nebyl takže nuda.

No, abych to zkrátil, na prýglu padla ještě placajda rumu, pak sem všechny rozvezl dom. Dneska celej den kituju auto, ale bohudík je venku nádherně.

Já ti nevim, bud jdu na pivo a nejedu, nebo jedu a nepiju, kdyby místo ty cedule tam třeba někdo stál. No nic kituj a nechlastej když chceš jezdit, já bych za volant po pivu nesedl:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...