Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prodam S16


Vvitty

Recommended Posts

Jak modri uz vedi a cerveni tusi, poridil jsem si vcera nove priblizovadlo, takovy typicky rodinny vuz :super

kamarad me v nem svezl a proste neslo odolat, takze uz mi stoji za domem na dvore.

Tim je na prodej jedna cerna S16, k tomu zimni 15", jarni 16" ouragany a letni 17" musketyri.

Jinak vybava standardni - kuze, klima (nefunguje :( ), hudba, cira optika, motor, 6kvalt a troje dvere ;)

Pravidelny servis, nove meneneny olej, rozvody pred 30 tisici, loni nove kotouce a brzdy. 145tkm, rv 99.

A protoze na to specham, tak kdo najde v prasatku do konce tydne rekneme 80K, ma docela dobrou sanci, fakt na ty penize specham ;)

Galerie

http://www.akcz.orlicko.cz/vvitty/podzim_05/

586_800x600x75.jpg

587_800x600x75.jpg

588_800x600x75.jpg

589_800x600x75.jpg

590_800x600x75.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj.. 306ka je dobra ale proste taky uz zvazuju neco jineho.. asi koupim Fabii .. nedavno sem byl u kamose a fakt super.. uz dlouho se me libi a da se perfektne tunit! Spickovej podvozek ... kam se hrabe 306ka .. jako mel sem ji rad ale ted sem konecne otevrel oci! Takze co nevidet do toho taky pujdu! Co sis vybral??

PS: Jo a mam na mysli samozrejme RS!! Ne zadny orezavatko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra jsem ja to ale kluk roztrzita, tohle melo byt preci v bazaru, kdepak mame admina prosim prosim smutne koukam?

2AKCZ: a ty MOTORY, co do toho davaji, to je proste uzasne ;)

2AKA: prijed se podivat, stoji u nas na dvore, takove modre rodinne auticko je to ;) jen asi ted budu muset parkovat na srazech pred kempem :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2pokorny: o fabii mluvi AKCZ, ja jsem psal zajimave rodinne vozitko ;)

docela me vcera prekvapilo, ze seriovy podvozek ve fabii je tvrdsi nez ten muj snizovany a na 17", jak jsem vcera k memu prekvapeni zjistil cestou z koncertu...

ad ouragan - ty kola patri k autu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80 za Vvittyho Sko mi přijde jako velice super price

Sice je fakt, že tomu nejde klima, což je teda velké minus, ale i kdyby oprava stála 20, tak by to byla cena velice dobrá

Ještě že Vvitty dělá ten byt, jinak by chtěl - bídák - aspoň 150

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...