Sign in to follow this  
Followers 0
Vvitty

Prodam S16

52 posts in this topic

Jak modri uz vedi a cerveni tusi, poridil jsem si vcera nove priblizovadlo, takovy typicky rodinny vuz :super

kamarad me v nem svezl a proste neslo odolat, takze uz mi stoji za domem na dvore.

Tim je na prodej jedna cerna S16, k tomu zimni 15", jarni 16" ouragany a letni 17" musketyri.

Jinak vybava standardni - kuze, klima (nefunguje :( ), hudba, cira optika, motor, 6kvalt a troje dvere ;)

Pravidelny servis, nove meneneny olej, rozvody pred 30 tisici, loni nove kotouce a brzdy. 145tkm, rv 99.

A protoze na to specham, tak kdo najde v prasatku do konce tydne rekneme 80K, ma docela dobrou sanci, fakt na ty penize specham ;)

Galerie

http://www.akcz.orlicko.cz/vvitty/podzim_05/

586_800x600x75.jpg

587_800x600x75.jpg

588_800x600x75.jpg

589_800x600x75.jpg

590_800x600x75.jpg

To Tě to TTčko tak nadchlo???

(Ne, už je mi to jasný, blbě sis spočítal byt a teď tu takhle mlžíš, holt rekonstrukce pražského bytu, to něco stojí).

Neplakej, bude jiná

2Medved: ty cloveka taky hned prokouknes :)

no, pokud bude rychlych zajemcu vic, muzeme udelat i drazbu :papa

Původně zaslal: Tommy306

doufam, ze S16ka neopusti klub..:nevim

neboj, tady to snad ctou jen clenove klubu, ne? ;)

a co sis vybral za nove auticko? doufam, ze jsi alespon zustal verny znacce...kdyz uz opoustis cernou krasku:(:(

Nj.. 306ka je dobra ale proste taky uz zvazuju neco jineho.. asi koupim Fabii .. nedavno sem byl u kamose a fakt super.. uz dlouho se me libi a da se perfektne tunit! Spickovej podvozek ... kam se hrabe 306ka .. jako mel sem ji rad ale ted sem konecne otevrel oci! Takze co nevidet do toho taky pujdu! Co sis vybral??

PS: Jo a mam na mysli samozrejme RS!! Ne zadny orezavatko..

sakra jsem ja to ale kluk roztrzita, tohle melo byt preci v bazaru, kdepak mame admina prosim prosim smutne koukam?

2AKCZ: a ty MOTORY, co do toho davaji, to je proste uzasne ;)

2AKA: prijed se podivat, stoji u nas na dvore, takove modre rodinne auticko je to ;) jen asi ted budu muset parkovat na srazech pred kempem :myslim

Ty sis vybral taky Fabku?? Super.. v combiku? Ale Peugeot-clubu se nevzdam.. protoze sem jeste rozmejslel 406ku ale ta nema v nafte takovej vykon..

tak ja nad nima zacinam uvazovat...jsou to sice uz vraky....ale zas ja a segra jsme nenarocne...mno a mit dve stejny je vzdycky lepsi:D

ahojky jo jo copak fabie to je stroj,,,delam si srandu,protoze tolik oprav co je na fabiich nikde jinde snad neni,krom toho RS

ale chtel sem se jeste zeptat jestli by Vvitty nechtel prodat alu ouragan ??shanim je uz dlouho..

2pokorny: o fabii mluvi AKCZ, ja jsem psal zajimave rodinne vozitko ;)

docela me vcera prekvapilo, ze seriovy podvozek ve fabii je tvrdsi nez ten muj snizovany a na 17", jak jsem vcera k memu prekvapeni zjistil cestou z koncertu...

ad ouragan - ty kola patri k autu ;)

mam taky 306 snizenou 15kola s pneu 195/45 ale kdyz v praci sednu do fabie je to lepsi svezeni nez s mim pezutkem,jenze neustale svitici kontrolky a tak dale to je hrozny

tycky stabiku,gumy ramnou,loziska,obcas nejaka ta prevodovcicka jediny do ceho bych sel je to RS

ja asi zacnu krast,moc bych si ho pral,ale kde vzit hned tolik penez a opravdu nekrast!!!

no to mi povidej,by bylo svezeni jel sem stim jednou a rokal sem si ze se v tom zabiju a ustoupil sem od toho jenze byla ze 180000 nebo nejak tak a je to rok a ejhle najednou tady jen za 80,kde na to vzit a nekrast

80 za Vvittyho Sko mi přijde jako velice super price

Sice je fakt, že tomu nejde klima, což je teda velké minus, ale i kdyby oprava stála 20, tak by to byla cena velice dobrá

Ještě že Vvitty dělá ten byt, jinak by chtěl - bídák - aspoň 150

no jeste jsem zapomel ze je potreba klepnout levej predni blatnik

blatnik2.jpg

, mel jsem jet za klempirem ted o dovolene, ale je nemocnej, takze nekdy pozdeji... :roll