Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie


Guest Smrada

Recommended Posts

Potreboval bych poradit. Kde, za kolik (pokud mozno za co nejmin) hodit do koure zadni a zadni bocni skla. Nechci prijit o repro v plate a nechtej se mi furt prikrejvat. Kde se v Praze prodavaj samotny folie? Dikes Smrada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smrada: Nech si je nekde i nalepit. Kdyz to udelas spatne, tak to bude hnusny a zbytecne vyhozeny prachy.

impact: Stejne tam zije jen to forum a tam jsem jako doma :) teda ja tam jsem vlastne doma i v praci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče ochrany repro před zlořádáma, tak zrovna v Sekinu nabízej potahovou látku, kterou se dá celý plato zakrýt tak, že nepoznáš, že tam nějaký repro vůbec je. Ta látka prakticky vůbec netlumí zvuk repráků. Viděl jsem to montovaný a docela dobře to vypadá. A není to tak nákladný, jako fólie. Koupíš látku a přetáhneš si to sám.

Jinak osobně se mi líbí tmavý okna, potahová látka je jen další možnost.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si to robil na mojom, tgeda dal som si to odborne nalepit za 2200,- Sk sun guard s atestom . Jednoznacne nedoporucujem si to lepit sam !!!

Ak sa chces pozriet, tak si klikni na clensku sekciu , uz tam fotky s foliami.Inak rozdiel v latke na repro a foliami je najma v lete obrovsky , v aute nie je tak teplo, jednoznacne doporucujem folie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Smrada:

LSB BLACK 1,5 m2 akustický elastický průzvučný potahový materiál ČERNÝ 1 x 1,5 m 490Kč

LSB BLUE 1,5 m2 akustický elastický průzvučný potahový materiál MODRÝ 1 x 1,5 m 490Kč

LSB GREY 1,5 m2 akustický elastický průzvučný potahový materiál ŠEDÝ 1 x 1,5 m 490Kč

LT BLACK 1,5 m2 akustický průzvučný koberec ČERNÝ 1 x 1,5 m 390Kč

LT BLUE 1,5 m2 akustický průzvučný koberec MODRÝ 1 x 1,5 m 390Kč

LT RED 1,5 m2 akustický průzvučný koberec ČERVENÝ 1 x 1,5 m 390Kč

LT GREY 1,5 m2 akustický průzvučný koberec ŠEDÝ 1 x 1,5 m 390Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji, ja jim tam volal. Mimochodem, stale jsem na vazkach. S nejvetsi pravdepodobnosti (z fin. duvodu) nejprve pruzvucnou latku a pak pokovit :-))). Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam moznost svou 406 polepit od chlapika co to dela foliema za 3000,-. Co vy na to. Jsou pry tri druhy, nabizimi ty prostredni, nejsou uplne cerne. JAk bude pres ne videt za sera, da se pres ne prehlednout z boku auto? Ma to nekdo na 406.Jak to vypada? Muzete seh hodit foto,nikde jsem folie na 406 jeste nevidel.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...