Sign in to follow this  
Followers 0
AhMeD_AMD

Měřák oleje motor 1.4

13 posts in this topic

Ahoj

nemohl byste mi prosím někdo vyfotit a změřit délku toho "kloboučku" který je na vrchní části měřáku od oleje motoru? Když jsem auto koupil tak už byl rozpadlý a chci si ho vyrobit sám, ale nevím délku. Když nebude správná tak správně ani nezkontroluji hladinu oleje....:myslim

Netuším, byly tam zbytky nějaké zelené hmoty obvázané izolačkou. A konkrétně mám motor KDX.

Já mám měrky z 1.9 i z 1.6.. Obě rozpadlé (a obě jsou stejné) :D

ale jestli to je podobné, tak to můžeme porovnat, případně jednu rozřezat, ať víš kolik přečnívá :myslim

post-0-14109595457717_thumb.jpg

Díky za rozměry, už jsem si tu měrku opravil viz obrázek. Teoreticky jsem ji mohl opravit podle značek po původním "kloboučku" ale nevěděl jsem která z nich je ta správná....

Kdyby někoho zajímalo co je to za materiál tak jsem použil Loctite 3463.

post-0-14109595463456_thumb.jpg

Ahoj,mám stejný problém,konec úplně rozpadlý na 1.4 a co jsem tak pochopil z obrázku,tak na metru to ukazuje 2,4 3,5 cm ?Ten gumovej konec je jak usazenej,ten je tam kus zamáčklej nebo je to jen po tu gumu ?Nebo nevíte kolik stojí nová měrka?Já to hledal na netu a jak si jsem to nějak nenašel.Děkuju.

Kluci, já jsem tu měrku kupoval v Peugeotu asi za dvě kila. Nevím, co tady řešíte.. :papa

Tak jsem se na tu měrku ptal v Peugeotu a né dvě kila,ale přesně 303,- Kč za kousek plíšku \"normální\" cena :D

rikki: No vidíš, pro někoho ale přesto má smysl si ho doma \"vykutit\" z čehokoliv a ušetřené peníze následně utratit za nějakou číčovinu.. :)