Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava podruhé. 12. 5. 2007 14:00 Hradisko


Escaper

Recommended Posts

Jančo - žena za volantem cestu znát ani nemusí, přesto se jí nějakým záhadným způsobem většinou podaří dojet na správné místo (vyklonění se z okénka a s nacvičeným pohledem zoufalce žádat okolojdoucí chodce o radu zvládá totiž většina žen zcela profesionálně).

Chlapi se k podobnému kroku uchylují až v momentu totálního zoufalství a od chodců se velice často dozví velký kulový (zejména mají - li Ačko na SPZ je pro venkovany velice dobrý sport dotyčného poslat úplně jinam - nejlépe na druhý konec republiky, nejčastěji se mi něco podobného stalo v moravské metropoli v zatáčce mezi Prahou a Vídní).

Ad bloudění

Onehdá jsem byl s kamarádkou ve Strážném (u Vrchlabí), seděli jsme v hospůdce, pojídali cosi dobrého, když tu přišel nějaký němec a z číšníkova výrazu jsme mohli číst výraz těžkého přemýšlení. Tož se kamarádka (umící německy téměř plynně) vydala na pomoc a po chvíli se vrátila s velkým, ale opravdu velkým smíchem - dotyčný si totiž popletl Strážný na Šumavě a Strážné u Vrchlabí, tudíž byl cca 200 km od místa určení. Tak jsme tomu chudákovi a jeho rodině poskytli na noc přístřeší, páč jinak by asi s ženuškou nevydržel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím podle konečného složení lidí - sorry, ale kvůli 3 autům jet z Prahy do Olmíka, to snad pochopíš, že je docela drahej špás (minule to jistě byla zdařilá akce, tak mě i mrzelo, že jsem nebyl, nicméně teď už se to zas na větší sraz moc nerýsuje, takže bych u ženy jen těžko prorazil . . . . )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jestli nevadi ubytovani par km od olomouce tak mohu nabidnout. Nasi jedou se zbytkem rodiny od patku do nedele nekakm pryc takze budu mit doma volno. Zahrada je velka posedet muzem venku aji vevnitr mozna uz bude v provozu i bazen. K dispozici dale gril, udirna pripadne servisni zazemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berry

ja mam doma 10L soudek:)

To je prijemnejsi objem nez 30L

Ale počital jsem to tak zatim se prihlasilo ze by prijelo 10 pazoutku. Pocitam aji medveda, rikal ze kvuli trem nepojede ale 10 by mohlo stacit:papa a treba se jeste nekdo prida

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...