Sign in to follow this  
Followers 0
orgacek

Tvar výfuku

9 posts in this topic

Zdravím mám jen takový dotaz. Proč mám u své 306, 1,6 benzín výfuk zahnutý směrem dolů? Vždyť to jsem viděl jen u dieslových motorů? Nevím jak jsou na tom ostatní 306- kaři. I v zadním nárazníku je výřez pro rovný výfuk. doporučili byste mi uřezat výfuk a dát jen koncovku, nebo koupit celý zadní díl nový? děkuju za všechny odpovědi

Mám taky rouru od koncovýho tlumiče ohnutou dolů a nemám ani vykrojení v nárazníku.

Já bych to uříz a nechal navařit nějakou pěknou koncovku.Samozřejmě pokud je už tlumič špatný, tak bych koupil nový a už s rovnou koncovkou.

Původně zaslal: orgacek

Zdravím mám jen takový dotaz. Proč mám u své 306, 1,6 benzín výfuk zahnutý směrem dolů? Vždyť to jsem viděl jen u dieslových motorů? Nevím jak jsou na tom ostatní 306- kaři. I v zadním nárazníku je výřez pro rovný výfuk. doporučili byste mi uřezat výfuk a dát jen koncovku, nebo koupit celý zadní díl nový? děkuju za všechny odpovědi

Hm, tak to vypadá, že ti tam někdo vyměnil buďto nárazník nebo výfuk a dal tam z jiného modelu. Na mém 1.6 XR také není žádný výřez v nárazníku a výfuk směřuje hezky dolu :papa

Ja myslim ze je to uplne jedno, jestli je to rovne nebo dolu, samozdrejme pokud chces nejakou peknou koncovku, tak sup tam s ni... ;)

Jenom se neleknout v zimě, 110mm roura hulí jak Liazka.

Proto bývá směrem dolu, já ji taky tak kdysy měl.

taky mam vyfuk dolu a naraznik bez vyrezu.. koncovka uz je ale doma a o vikendu jde na auto..;)

Béďo tak potom pošli nějaké fotečky pro inspiraci, tlumič je v poho takže, to taky vypadá na koncovku

to já mám vejfuck rovně s takovou docela solidní oválnou koncovkou a je to original