Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání zadního okna


djgeorge

Recommended Posts

Nazdárek Peugeoťáci. Prosím někoho, zda by mi neřekl číslo relátka, které spíná vyhřívání zadního okna. Původnímu majiteli relé zhořelo a teď tam nic není a nevím co tam dát ani jak je to zapojeno. Je to 406 ka rv.95. Potřebuju to podle něčeho koupit, nebo nejlépe by mi pomohla fotka z relátka(pokud je na měm namalovaný schema). Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tohle rele rele.jpg

na vrakaci se da sehnat za 100-200Kc, je stejne i do jinych aut, ford mercedes apod.

patri vpravo vedle rele prednich mlhovek, jak je oznacene tady na obrazku ( je i uplne stejne jako to rele pro mlhovky )

rozlozeni_rele.jpg

jo a kdyz si jich sezenes tri kusy, tak podle tohodle clanku, kterej jsem psal, si muzes udelat automaticky rozsveceni svetel po nastartovani ;)

[upravil dne 29/3/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: djgeorge

Jo, to je paráda. Myslel jsem ale, že to relé vyhřívání má v sobě časovač, který vypne vyhřívání po nějakém čase. Nebo to je klasické spínací relé?

jo sorry, tohle rele spina proud do celyho okruhu prislusenstvi, zapomel jsem ze tam je jeste ten casovac na zadni okno, mas pravdu, je to ta zluta krabicka na te fotce uprostred

Hele tenhle casovac mam mozna doma jeden navic, muzu se zitra mrknout a v nedeli bych dal vedet

Jinak objednaci cislo to ma 6555QK a stoji 1373Kc bez DPH viz stranka peugeot?

[upravil dne 29/3/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, tak se prosimtě mrkni. Takže teda žlutá krabička (relé) obsahuje časovač, který spíná další relé, které spíná proudový okruh vyhřívání zadního okna. Potom ale kde to černé relé je? Na obrázku co jsi uvedl je jen to žluté. Neobsahuje spíš ta žlutá krabka časovač i proudové relé okna?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: djgeorge

Jasne, tak se prosimtě mrkni. Takže teda žlutá krabička (relé) obsahuje časovač, který spíná další relé, které spíná proudový okruh vyhřívání zadního okna. Potom ale kde to černé relé je? Na obrázku co jsi uvedl je jen to žluté. Neobsahuje spíš ta žlutá krabka časovač i proudové relé okna?:myslim

ne obracene, to cerne rele, napravo od oznaceneho relatka prednich mlhovek ( jsou uplne identicky a na fotce neni bohuzel videt, protoze je cerny ) spina proud do okruhu spotrebicu - stahovani oken, vyhrivani sedacek, zrcatek a okna atd. Ve schematech je oznacene jako engine running, cili spina ve chvili kdy naskoci motor a dostane signal od alternatoru, v te chvili sepne.

A ten casovac pro zadni okno a zrcatka je pak v te zlute krabicce, jak jsi spravne podotkl, obsahuje i rele a to pak spina proud do zadniho okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...