Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Černá Hora


Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

Tak do Černé hory jezdím několikrát do roka. Pláže jsem tam teda ještě neviděl, zato tam mají pivovar. Jinak cesta z Brna do Černé hory není nijak náročná. Dá se to zvládnout z centra i do 20 minut.

Trundíku, taky mě to při přečtení názvu napadlo :D . Přes Černou horu taky jezdím a to dokonce většinou několikrát do měsíce, je tam pěknej pivovar, i když mně více než o to pivčo jde o limonády a ty tam mají taky mňam mňam . Teď tam pracuje i můj spolužák z vysoké a je moc spokojený :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Drtikoll

Ahoj!

Jel už někdo z Vás autem do Černé hory do města Ulcinj?

Máte alespoň nějaké poznatky z toho města, hlavně jaké jsou pláže.

Díky

Byl jsem na dovolené letecky v Boce Kotorské, naproti městu Herceg Novi, v tom bývalém nudistickém komplexu. Dovolená se mi líbila (proto to tady píšu).

Nízké ceny, rozumná pláž, večery v kavárně v Herceg Novi. Nejlepší bylo, jak jsme si půjčili na celý den rybářský člun (nemám oprávnění) a projížděli jsme si velkou část zatoky Boka Kotorská. Půjčení bylo neoficiálně, asi za 1000 Kč na den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Byli jsme tam asi v r.2007 a to v Sutomore. Jedná se asi o 1400 km. přejíždí se BH. V Černé Hoře buď můžeš objet Boku Kotorskou a nebo ji přejet trajektem(jeli jsme trajektem). Celá cesta příjemná,zajímavá,pláže tam byly oblázkové. My jsme tam měli otevřené moře a tak tam nebyl žádný kačák. Měli jsme to přes cestovku asi na 11 nocí,strava švédské stoly. Ještě jednou se tam vrátíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako mas to kousek... po srbsko skoro dalnice... v srbsku je to nic moc... ja tu trasu jezdim az do Nis, a tam odbocuji smer Bulgaria... CEsta bez problemu... akorat v lete muss miti trpelivost protoze jsou kolony na hranicich se srbskem a na mytnich branach... moc turku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...