Sign in to follow this  
Followers 0
Drtikoll

Černá Hora

15 posts in this topic

Ahoj!

Jel už někdo z Vás autem do Černé hory do města Ulcinj?

Máte alespoň nějaké poznatky z toho města, hlavně jaké jsou pláže.

Díky

Tak do Černé hory jezdím několikrát do roka. Pláže jsem tam teda ještě neviděl, zato tam mají pivovar. Jinak cesta z Brna do Černé hory není nijak náročná. Dá se to zvládnout z centra i do 20 minut.

Původně zaslal: Trundik

Tak do Černé hory jezdím několikrát do roka. Pláže jsem tam teda ještě neviděl, zato tam mají pivovar. Jinak cesta z Brna do Černé hory není nijak náročná. Dá se to zvládnout z centra i do 20 minut.

Trundíku, taky mě to při přečtení názvu napadlo :D . Přes Černou horu taky jezdím a to dokonce většinou několikrát do měsíce, je tam pěknej pivovar, i když mně více než o to pivčo jde o limonády a ty tam mají taky mňam mňam . Teď tam pracuje i můj spolužák z vysoké a je moc spokojený :D :D .

My jsme to pochopili, jen tě trochu zlobíme :aut .

Původně zaslal: aka

vas se tak nekdy budu ptat na cestu:D:D

Se klidně ptej, všechno víme, všchno známe....:P;) .

Původně zaslal: Drtikoll

Ahoj!

Jel už někdo z Vás autem do Černé hory do města Ulcinj?

Máte alespoň nějaké poznatky z toho města, hlavně jaké jsou pláže.

Díky

Byl jsem na dovolené letecky v Boce Kotorské, naproti městu Herceg Novi, v tom bývalém nudistickém komplexu. Dovolená se mi líbila (proto to tady píšu).

Nízké ceny, rozumná pláž, večery v kavárně v Herceg Novi. Nejlepší bylo, jak jsme si půjčili na celý den rybářský člun (nemám oprávnění) a projížděli jsme si velkou část zatoky Boka Kotorská. Půjčení bylo neoficiálně, asi za 1000 Kč na den.

Byli jsme tam asi v r.2007 a to v Sutomore. Jedná se asi o 1400 km. přejíždí se BH. V Černé Hoře buď můžeš objet Boku Kotorskou a nebo ji přejet trajektem(jeli jsme trajektem). Celá cesta příjemná,zajímavá,pláže tam byly oblázkové. My jsme tam měli otevřené moře a tak tam nebyl žádný kačák. Měli jsme to přes cestovku asi na 11 nocí,strava švédské stoly. Ještě jednou se tam vrátíme.

Tak jako mas to kousek... po srbsko skoro dalnice... v srbsku je to nic moc... ja tu trasu jezdim az do Nis, a tam odbocuji smer Bulgaria... CEsta bez problemu... akorat v lete muss miti trpelivost protoze jsou kolony na hranicich se srbskem a na mytnich branach... moc turku.

jel jsem jen do města Bar, dálnicí po Split a pak po pobřeží, malým trajektem přes Boku Kotorskou (po moři ani né kilometr?), pláže oblázkové, čistota o dost horší než v Chorvatsku..., no dalo se, ale už tam nepojedu :bojim

A hlavně se podívej na zelenou kartu zda ji máš platnou do tohoto státu.