Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výmena motora


r.o.g.i

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

ja by som tiez radsej menil pegota celeho za druheho, ja som mal taktiez 1,1 206ku ,a viem ze po dialnici ist 160 je zazrak, a 4 a 5 prevodovy stupen ake su lenive netreba pisat.a este ked mas sirsie gumy. Ja mam teraz gti 206 , a to uz je ine vozenie, a gumy 215 x 40 16, vykon 180 koni, ked to porovnam s tym predtym, mam pocit ze 5 prevodovy stupen teraz ma taku silu ako predtym mala jednicka :)) vymen cele auto, predaj svoje, cosi doplatis, a kupis daku 1,6 16v aspon,a vo vybave. Inak ta 1,4 by ti mala ist v pohode, to je vlastne ten isty motor, akurat ma o 10 kw viac, ani poloosi by si asi nemusel menit. 1,6 ku by si tiez mohol celkom v pohode tam napasovat, ale tam asi uz aj poloosi treba, ramena atd. Co sa tyka elektriky, daky fachmnan by ti to mal v pohode zapojit. Urcite to ide. Problem by bol mozno vtedy, keby si chcel dake GTI, tam uz to vyzera uplne inak co sa tyka motora a ostatneho. To by uz asi neslo. 1,6 nebude problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...