Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová funkce


Leos

Recommended Posts

Včera jsem náhodou objevil novou funkci u mého P307SW. Při přidržení tlačítka zamykání dveří po dobu cca 5s se ozve akustický signál a zobrazí se nápis zapnuto autozamykání. Projeví se to tak, že po rozjezdu při překročení 10 km/h se automaticky zamknou dveře. Zevnitř se dají normálně otevřít ale zvenku jsou zamčené až do doby než vystoupím z auta. Zvláštní je, že v manuálu jsem se o tom nikde nedočetl. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Včera jsem náhodou objevil novou funkci u mého P307SW. Při přidržení tlačítka zamykání dveří po dobu cca 5s se ozve akustický signál a zobrazí se nápis zapnuto autozamykání. Projeví se to tak, že po rozjezdu při překročení 10 km/h se automaticky zamknou dveře. Zevnitř se dají normálně otevřít ale zvenku jsou zamčené až do doby než vystoupím z auta. Zvláštní je, že v manuálu jsem se o tom nikde nedočetl. :super

Blahopřeju, zárove%n by se měla sama zavřít i el. okna.:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt že jsem taky nic neaktivoval, ale jakmile přijedu k obchoďáku, manželka vystoupí a já popojedu zaparkovat, vždycky dostanu sodu že se nemůže dostat do kufru. Jediné co pomohlo, po zastavení vozidla otevřít dvěře a pak to funguje.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Pletete si to! zamykání kufru funguje standartně, ale zamykání dveří po rozjezdu se aktivuje a deativuje tlačítkem na přístrojové desce!

Ne,ne,ne! S tim nemůžu souhlasit!! :D

Pravda je, že minimálně po faceliftu je automatický zamčení dveří při rychlosti nad 10 km/h aktivovaný už z fabriky. Mají to tak všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...