Leos

Nová funkce

15 posts in this topic

Včera jsem náhodou objevil novou funkci u mého P307SW. Při přidržení tlačítka zamykání dveří po dobu cca 5s se ozve akustický signál a zobrazí se nápis zapnuto autozamykání. Projeví se to tak, že po rozjezdu při překročení 10 km/h se automaticky zamknou dveře. Zevnitř se dají normálně otevřít ale zvenku jsou zamčené až do doby než vystoupím z auta. Zvláštní je, že v manuálu jsem se o tom nikde nedočetl. :super

Původně zaslal: Leos

Včera jsem náhodou objevil novou funkci u mého P307SW. Při přidržení tlačítka zamykání dveří po dobu cca 5s se ozve akustický signál a zobrazí se nápis zapnuto autozamykání. Projeví se to tak, že po rozjezdu při překročení 10 km/h se automaticky zamknou dveře. Zevnitř se dají normálně otevřít ale zvenku jsou zamčené až do doby než vystoupím z auta. Zvláštní je, že v manuálu jsem se o tom nikde nedočetl. :super

Blahopřeju, zárove%n by se měla sama zavřít i el. okna.:mrk:mrk:mrk

To jsem nezkoušel, ale nemluvím o tlačítku na klíčku, ale v autě na přístrojové desce.

To jsem nezkoušel, ale nemluvím o tlačítku na klíčku, ale v autě na přístrojové desce.

Tak to jsem taky nezkoušel, toto jde na dálkáči

Já to mám nastavený už z výroby. Divný, že ty ne. Super funkce! :super

je fakt že jsem taky nic neaktivoval, ale jakmile přijedu k obchoďáku, manželka vystoupí a já popojedu zaparkovat, vždycky dostanu sodu že se nemůže dostat do kufru. Jediné co pomohlo, po zastavení vozidla otevřít dvěře a pak to funguje.:super

Pletete si to! zamykání kufru funguje standartně, ale zamykání dveří po rozjezdu se aktivuje a deativuje tlačítkem na přístrojové desce!

Pletete si to! zamykání kufru funguje standartně, ale zamykání dveří po rozjezdu se aktivuje a deativuje tlačítkem na přístrojové desce!

Ne,ne,ne! S tim nemůžu souhlasit!! :D

Pravda je, že minimálně po faceliftu je automatický zamčení dveří při rychlosti nad 10 km/h aktivovaný už z fabriky. Mají to tak všichni.

tohle se už tady asi taky probíralo, u Breaka r.2003 automatické zamykání nefunguje:roker

Funguje to u všech, pokud ne, je potřeba to zapnout v BSI jednotce. :super

Tak tak funkuje u vsech u kterych to podporuje BSI , zapina se a vypina pridrzenim knofliku zamknuti , nebo kdo ma alarm tak tim , ja to osobne pouzivam jen pri prevozu deti a neceho cenneho .

U našeho 307sw r.v. 2004 to nefunguje. Držení tlačítka zamykání na palubní desce nedělá nic (ani se zapnutým motorem ani bez něj). :nevim