Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Litá kola Ouragan


Viper86

Recommended Posts

Původně zaslal: Viper86

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by někdo nevěděl kde bych mohl sehnat na 206 GTI jedno lité kolo OURAGAN 16palců, já mám totiž jedno pořádně bouchlé a nelíbí se mi to.Do Peugeota se mi nechce protože tam bych dal za to kolo 3 500.Za odpovědi díky

Já měl také 206 ale 15tky. Jedno kolo to samé. Zavezl jsem ho do Žatce, a ty to vozí někam do Prahy na srovnání (pokud to není opravdu ovál) protože byly ve stříbrný barva, okraj přestříknuli protože tou rovnačkou to asi trochu odřou. Než jsem auto prodal, cca po dvou letech od opravy tak v pohodě i s vyvážením:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hm řekl bych, že jeden starší disk budež moc těžko schánět, každej většinou prodává sadu. Takže ti nezbyde nic jinýho než koupit nový nebo to nechat opravit když to půjde a nebude to stát stejně jako ten nový.

Mě tedy oprava stále se vším co jsem popisoval 500,-Kč. Za to asi nový nebude:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by někdo nevěděl kde bych mohl sehnat na 206 GTI jedno lité kolo OURAGAN 16palců, já mám totiž jedno pořádně bouchlé a nelíbí se mi to.Do Peugeota se mi nechce protože tam bych dal za to kolo 3 500.Za odpovědi díky

cau chlape tak tady ti posilam jeden link kde se tyhle kola nabizi i s pneu, mas tam i telefon, tak se mej

http://autobazar.hyperinzerce.cz/pneumatiky-kola/inzerat/697776-kola-nabidka-olomoucky-kraj/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...