Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 S16-cukani motoru-help me?!!


Ohryy

Recommended Posts

Problem je,ze mezi 2500 az 3500tis. ot. me zlobi motor. Pri nepatrnem seslapnuti plynu(max do ctvrt plynu) a pri prerazeni mezi temito otackami se motor jakoby zadusi,strati na nejkou vterinku vykon! pri plynule jizde mezi temito otacky s lehce seslapnutym plynem se motor jakoby zadrhava. Tento problem je ale nepravidelny! A pri jizde s plynem na podlaze to nedela,ale prijde mi,ze mezi temito otacky to neni ono! filtry a svicky jsou nove! V cem muze byt problem:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mi to dělá moje 306,motor 1,4, taky.Když tomu dávám kotel,tak to jede ale v pohodě.Takže taky budu rád za jakoukoliv radu.A taky mi to někdy samo od sebe na křižovatce,nebo když dám neutrál chcípne.Že by škrtící klapka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robi mi to na 306 1.8i 74kW ked chcem pridat alebo predbehnut mam pocit akoby to vobec nechcelo ist ale ked to vytocim poriadne ide ako vystrelene z praku. mam vymenene vsetko, palivovy a vzduchovy filter, sviecky, novy olej teraz,... otacky pri nastartovani sice vyletia dost vysoko (aspon podla mna)na necelych 2000ot/min a tam drzia cca 2s ale spadnu na cca 1200ot/min a ked sa zacne zohrievat motor tak klesaju na 900-800ot/min.inak nic nesvieti z vyfuku len vodna para a kondenz a ked chcem potrapim hociake auto na ceste ale proste v urcitych otackach 2500-3000-3500ot/min neviem presne mi robi nieco ako by sa to balo pridat ale potom to je peklo.mozno to je normalny jav ale podla mna to tak nema byt.i ked su to vysokootackove francuzske mototy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...