Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo koupil svým přítelkyním kupátko?


kajk

Recommended Posts

A nikomu z vás by nevadilo (jako majitelům) že vám poťapou lak? Na takovém laku asi budou krásně vidět všechny otisky! Jednou u Shellky se mi vnutil nějaký jejich důchodce-brigádník, že mi natankuje, tak jsem si řekl: \"Co se dá dělat.\" Ale když se mi opřel svou špinavou rukou o auto, jako opilec o skříň doma v předsíni, tak jsem málem vypěnil a od té doby když vidím někoho jak se mi chystá tankovat, tak už skřípu zubama a pošlu ho někam (samozřejmě že slušně...)

[upravil dne 28/3/07 kajk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou mi kousek od Berouna dvě nádherné slečny u benzinky nabídly,že mi umyjou skla-klasika,brigádnice,tak sem řekl,že klidně-dal sem jim každý dvacku,za což sem od přítelkyně dostal vynadáno:D-navíc sem po pár stech metrech musel zastavit a skla si umýt minerálkou,co sem měl s sebou k pití.Takže také od té doby nikdy více:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

ad nazev vlakna...kolik z vas ma pritelkyne???:mrk

K čemu to slouží? Nebo co se s tím dělá?

Původně zaslal: kajk

...

Jednou u Shellky se mi vnutil nějaký jejich důchodce-brigádník, že mi natankuje, tak jsem si řekl: \"Co se dá dělat.\" Ale když se mi opřel svou špinavou rukou o auto, jako opilec o skříň doma v předsíni, tak jsem málem vypěnil a od té doby když vidím někoho jak se mi chystá tankovat, tak už skřípu zubama a pošlu ho někam (samozřejmě že slušně...)

[upravil dne 28/3/07 kajk]

Takže příště ji natankuješ brigádníkovi, aby mu to někdo oplatil, že? :D

Co špinavý ruce, to by mě tolik nevadilo, ale většinou ti to odřou okolo tou pistolí...

[upravil dne 28/3/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

ty tak postavit ke sporáku a ne k autíku to pak kazí image každej čučí tam kde nemá:mrk

A co by u toho sporáku měli dělat?? Vždyť ani neví, jak se zapíná a nebo se chceš otrávit?? Jinak autí je moc pěkné a je vidět, že je málo používané na rozdíl od těch dvou, které jistě už mají nejméně jednou přetočení tachometr:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...