Toman

Max. rychlost dle TP

44 posts in this topic

Tak jsem si byl prepisovat auto na sebe a dostal jsem tak novy maly TP, kde je na zadni strane uvedena i max. rychlost vozidla. (ve velkem TP jsem to nejak prehlidnul). A ja tam mam u 1.4ky motoru 197km/h :o coz se mi zda nejak mooc. Neco kolem tech 160-170 bych treba chapal ale 2kila?

Jak jste na tom Vy?

Já mám u 309 1,6 tuším 175km/h.Těch 197km/h je určitě chyba.:P

Ale třeba když to spustíž z hóóóódně prudkýho kopce......:D:D:D:D

Napsán autorem bonifác

Já mám u 309 1,6 tuším 175km/h.Těch 197km/h je určitě chyba.:P

já mám taky u 1.6 17X km/h...

a 197 km/h a 1.4? představ si žíznivou čáru se zvukem hodně nasraný sekačky na trávu... :D

Impact: ...sekacka... :)

Ja mam 1.0i a mam tam 150 a ve 160 se mi zaklaplo pravy bocni zrdcatko :). Sekacka mauntfilt hadr. Malem se mi autiko rozpadlo.

[Editován dne 6/8/03 Smrada]

To já nejvíc frčel kolem 170km/h a zdálo se mi,že se to každou chvíli rozpadne.;) Schválně,kolik jste kdo nejvíc se svýma kárkam jeli?Hlavně mě teda zajímají GTIčkaři...:cool:

Onehdá sem se zcelanáhodou potkal na dálnici s kámošem GTIčkařem ( nazdárek Kubo :D ) a znáte to.... Vrrrr... pedál na podlaze a a? se propadnu, jestli kecám, ale ty moje kamna sem dle tacháku rozehnal na 190, ale spíš mi trochu kecá tachák, takže řekněme 185 a milý GTIčko mi napráskalo jak syslovi. Tuším, že 195 z toho mohl vydupat. U měj je možný všechno, páč jeho vlastní život pro něj má cenu asi jako nanuk na Islandu v lednu... Chtěl bych vidět, jak to v tu chvíli vypadalo v tom GTI, páč i ve 405 už bylo cejtit, že mu ta rychlost moc nejde pod fousy (motor na 100 stupních, sahary na plný pecky a nevim, jak dlouho bych brzdil a kolik tam nuselo chcát nafty... :o ) Tohle prostě není rychlost na takovýhle auto. Sice to jede, ale pohoda je čudu a pocit tejranýho motoru za to nestojí. Není to adrenalin, ale strach ze zničenýho motoru a to nemusím.

no na tachometru bylo 230....jeli jsme dva a mel jsem plny kufr dychacich pristroju....skoda ze v nich je vzduch a ne NOS...:D:D:D

Mateso,koukám že jsi z Ostravy.Takže až kolem sebe uvidím prosvištět bílé Mičko tak budu vědět....:D

No moje 205 šlapala po dálnici neco kolem 170 km/h ( +- autobus - čertví jak to měří ), ale je to uz na pováženou, většinou se vezu na pohodu 130 - 140 km/h. :cool:

mno ... momentalne cekame kazdou chvili miminko, takze uz to moc svistet nebude...ale jeste par dni si to ujit nenecham...a nez me uvidis, urcite me uslysis....:D:D:D

405break 1.9i - cca 192 km/h dle tacho. Voda na 80 - 85°, radio na plny kule, ale jinak v pohode :D:D. S T16 zatim nebyla prilezitost, takze nevim.

tak ja radio vypinam, kdyz si takhle zablbnu...nejni nad syty zvuk vytoceneho motoru...:):):)

to Mateso:

až uvidíš prosvištět šedou 309-ku s přetřenou kapotou tak bacha,to sem já...:D:cool:

no jo:D

chtelo by to nejak zaridit, aby kazdej klubak mel na aute nalepky, at se pozname...

To je jeden z mala duvodu, proc jsem si poridil stinitko, ale asi se ho nedockam. Nema nekdo znameho na nejakem DTP, at udela vnitrni samolepky (jenom male) s logem klubu?