Sign in to follow this  
Followers 0
jirina

Prasklý plast ve dveřích

6 posts in this topic

ahoj, měl bych prosbu, jedná se o to, že nám v předních dveřích praskl plast na stahování el. oken, je to ten, co vlastně na jedné straně jezdí po liště ve vnitřku dveří a na druhé, co drží samotné okno, jedná se mi o to, jestli je stejné v 406 a 607, již sem psal do Bazaru, ale zatím nic, možná by mohl pomoci Komisař, sem koukal, že vždy vytáhne schéma a je to:papa, díky moc za pomoc, už sem opravdu zoufalý, už je to třetí kousek, u spolujezdce nám to taky prasklo, ještě jednou dík :super

Obrazek z katalogu P406, bohužel ten plast nemá číslo, nedá se asi koupit jako samostatný díl.

post-0-14109595448356_thumb.jpg

Díky moc za snahu, ten jsem z toho malinko na větvi, náhodou na P607 nemáš? Že bych porovnal, nevím, jestli je to ono:super

edit: samostatně se koupit nedá, sem se ptal, bez motorku za šestku:(, stejně počítám asi na vrakáč, jinak to nevidím

[upravil dne 27.3.2007 jirina]

607cka ma uplne jiny uchyceni skla, u te je to uchycene na 2 mistech a ta stahovacka vypada uplne jinak, jedine sehnat na vrakaci ze 406ky

Původně zaslal: jirina

Díky moc za snahu, ten jsem z toho malinko na větvi, náhodou na P607 nemáš? Že bych porovnal, nevím, jestli je to ono:super

edit: samostatně se koupit nedá, sem se ptal, bez motorku za šestku:(, stejně počítám asi na vrakáč, jinak to nevidím

607 v tom katalogu bohužel není, ale Ferry to už objasnil:super

čau, dík kluci za ochotu, zkusím se pooptat a pak dám vědět, jak sem dopad:super