Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 z AUTO-MEGA


Devils-night

Recommended Posts

Ahoj,jenom bych vas chtel upozornit nato co se nam stalo aby nahodou nekdo nenaletel.

byli sme se podivat na todle auto

http://www.auto-mega.cz/index.php?ak=nv&cars=703

kdyby bylo vsechno tak jak tam je uvedeny tak si myslim ze to je docela slusna kara,ale zjistili sme podle VIN ,ze posledni zarucni oprava byla delana 24.10.2005 a servis v holandsku to prijimal se 153143Km.

A ted o rok a pul pozdejs to je v cechach a ma to 82000.;)

V bazaru rekli ze to je komisni a ze to teda musej nak vyresit s majitelem.:nevim

Jenom sem chtel upozornit aby si nekdo nahodou nekoupil auto ktery ma neco okolo 200tkm s tim ze ma 82 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Jak se dá zjistit dle VIN kolik auto má najeto?

dle vin se dá zjistit historie vozu (pokud bylo servisováno v autorizovaných servisech anebo v servisech, kteří toto evidují). No a když někde přijali opravu a na tach bylo 150tis a u nás za dva roky to má 83tis tak to je divné...

ale bohužel je to tak u většiny prodávaných aut :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Jak se dá zjistit dle VIN kolik auto má najeto?

JJ...je to presne tak jak rika @re ,do konce zaruky to bylo evidovany v autorizovanym servisu a posledni zaznam je se 150tkm,pak jeste dalsi rok a pul jezdilo ,ale uz tam nejsou evidovany opravy.Nicmene mi to staci,jestli je stoceno 70 nebo 120 to uz mi je jedno,protoze takovy zlodeje nebudu podporovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, my mame 406 z auto esa, a auto pry bylo nebourane - bylo, na celou pravou stranu a mozna i na budku, je bez problemove - brzdy KO, hazi dva disky,rucka skoro nebrzdila, byl prelitej olej v prevodovce, takze ve vtsi zatezi vytejkal, a pak smrdel, a tak no ... vcera pri myti jsem zjistil, ze zadni naraznik byl puvodne zeleny-metal - odloupl se kousicek barvy vzadu dyz se otevre kufr :) tak ani nevim jesi nemam dve auta v jednom, ale dole nerezati, a zda se byt v celku, ale na stolici byl dle autoklempire urcite. tak vivat auto-esa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

A to autorizovaný servis dle VIN čísla poskytne takovéto info aniž by vám auto patřilo?

jo..i po telefonu..nedávno jsem takhle volal do Volva, abych si ověřil historii jednoho auta..řekli mi, při kolika km tam auto bylo naposled, co tam měnili apod..kdybych si tam zajel osobně, tak by mi ochotně ukázali všechno, co tam kdy dělali:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Jak je to u aut z Německa? Prý tam mají zákon, že nemůžou měnit údaje na autě (tím ti stav tachometru), ale prý se už dost \"počeštili\" a dělají to také.

Někde se to tady už psalo, zákon prý na to je, ale jen při prodeji v servisu nebo snad i bazaru; pokud to prodává soukromník, tak se to na něj nevztahuje, ale neručím za správnost či úplnost této informace. Jenom mě to taky zajímalo, protože jsem o koupi z SRN taky uvažoval (a uvažuji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Ahoj,jenom bych vas chtel upozornit nato co se nam stalo aby nahodou nekdo nenaletel.

byli sme se podivat na todle auto

http://www.auto-mega.cz/index.php?ak=nv&cars=703

kdyby bylo vsechno tak jak tam je uvedeny tak si myslim ze to je docela slusna kara,ale zjistili sme podle VIN ,ze posledni zarucni oprava byla delana 24.10.2005 a servis v holandsku to prijimal se 153143Km.

A ted o rok a pul pozdejs to je v cechach a ma to 82000.;)

V bazaru rekli ze to je komisni a ze to teda musej nak vyresit s majitelem.:nevim

Jenom sem chtel upozornit aby si nekdo nahodou nekoupil auto ktery ma neco okolo 200tkm s tim ze ma 82 :(

Jj, já to říkám pořád. Poučen z předchozích nezdarů už nikdy auto z CZ bazaru. Dokonce ani z těch co mají autorizovaní prodejci Peugeotu u nás bych nebral (po svém zážitku z Olomouce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...