Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rezaty spodek dveri


rimmer

Recommended Posts

Cus, tak jsem po zime zjistil, ze zase do pytle se mi tlaci rez na spodni hrane ridicovych dveri, uz jsem to resil 2x sakra...minuly rok dukladne, ale asi ne dost, budu to muset napatlal nejakou barvou pri mo na rez, zkusim asi hammerite, minuly jsem daval zaklad ve spreji, a pak barvu, 2x vrstvy od kazdeho. Jak vidim nestaci. Asi dam poradnou antikorozni a pak to strinku lakem. Nebo nejaky lepsi napad ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Cus, tak jsem po zime zjistil, ze zase do pytle se mi tlaci rez na spodni hrane ridicovych dveri, uz jsem to resil 2x sakra...minuly rok dukladne, ale asi ne dost, budu to muset napatlal nejakou barvou pri mo na rez, zkusim asi hammerite, minuly jsem daval zaklad ve spreji, a pak barvu, 2x vrstvy od kazdeho. Jak vidim nestaci. Asi dam poradnou antikorozni a pak to strinku lakem. Nebo nejaky lepsi napad ?

Zkus antikorozní základovku BODY 969, mám s ní velice dobry zkušenosti, škodovka mi hnila jen tam kde nebyla s timhle natřená - http://www.bodycar.cz/index2.php?akce=vyrobky&idv=1&idk=4&vyrobek=95

Mívají to v každé lepší prodejně s autolaky, cca za 150kč

Hameritte nedávej, sice drží ale pod ni koroze pokračuje

Ale dveře jsou vždycky problem, rádo to leze zevnitř, chtělo by to nějak ošetřit i zevnitř.

[upravil dne 26/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A co dát jiné dveře?? Na vrakovišti určitě budou pořádku a nebo je koupit.:myslim:myslim:myslim

jeste je nechat strikat, budou mit jiny odstin, bude me to stat par tisic...ne ze bych na to nemel, ale ... to za to nestoji

problem u tech dveri je ten, ze to rezne i z vnitrni strany az pod tu tesnici gumu. Sice se pod ni dostanu ale to trochu boj s vetrnymi mlyny :) no coz, natru to a uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Spíš todle http://www.bodycar.cz/index2.php?akce=vyrobky&idv=1&idk=4&vyrobek=140

nebo obyč. plnič se zinkem (světle zelená barva), dát pár vrstav, možná vrstvu kitu...

no plnicem jsem to mel prave striknute uz minuly rok, teda ne se zinkem no. Ale ta koroze mi bodove leze pres tu barvu ven, a spodni hrana na 2-5mm je rezata skoro cela. A to jsem to minuly rok bral dost dukladne vrtackou s ocelakem az na leskly kov, ale barva asi stala za psi stek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Spíš todle http://www.bodycar.cz/index2.php?akce=vyrobky&idv=1&idk=4&vyrobek=140

nebo obyč. plnič se zinkem (světle zelená barva), dát pár vrstav, možná vrstvu kitu...

Ale tohle není na železo, mysim že pokud to obrousí tak je pozink už pryč. Je to jen na hliníkové pozinkované a nerezové povrchy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo em doporuceno v prodejne, nez kupovat body coz neni taky nejaky extra zarak, tak pry tohle:

odrezovac...ocistit, odmastit, aplikovat odrezovac, enchat zaschnout par hodin, primo na to normalni zakladovku na kovy, syntetiku dvojity nater, a pak to striknout do laku... asi to tak udelam, zakladovku koupim i v pul litrovce, body se prodava pouze v litru.

Pravda je, ze jak jsem zakladovkou natirat stare ale obrousene okolniky od plotu tak se s nima nic nedeje a barva pekne drzi, v zivote neberte nejake zklady ve spreji atp, neni to na zkorodovany povrch, prdlajs to drzi a nema to zadnou poradnou tlousku na ochranu pokud se tomu snad neda 5 striku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

bylo em doporuceno v prodejne, nez kupovat body coz neni taky nejaky extra zarak, tak pry tohle:

odrezovac...ocistit, odmastit, aplikovat odrezovac, enchat zaschnout par hodin, primo na to normalni zakladovku na kovy, syntetiku dvojity nater, a pak to striknout do laku... asi to tak udelam, zakladovku koupim i v pul litrovce, body se prodava pouze v litru.

Pravda je, ze jak jsem zakladovkou natirat stare ale obrousene okolniky od plotu tak se s nima nic nedeje a barva pekne drzi, v zivote neberte nejake zklady ve spreji atp, neni to na zkorodovany povrch, prdlajs to drzi a nema to zadnou poradnou tlousku na ochranu pokud se tomu snad neda 5 striku

No tak spreje asi nebudou opravdu to pravý ořechový. No s tím odrezovačem by to mohlo být asi dobrý, ale tu základovku bych asi dal nějakou antikorozní, i kdyby to nebylo Body. Nevim teda kde ve ktery prodejně ti to radili, ale někde jsou na to takový odborníci že by poradili i lak na nehty na opravu auta:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no anti korozni...co to je ze ? kdyz tam bude ten odrezovac, tak ten sam o sobe tvori uz celistvy film. Spis u te barvy jde o to aby byla vzlinava a dobre vpila do struktury kovu. Ale je to fuk, kdyz vidim co ten servis spravuje spolu stou prodejnou..stare skudky, rezate feliny atp. proste typicky ceska rodinna auta :) tak bych tomu veril, protoze u tech aut rezne snad i klika u dveri :) a to zevnitr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...