Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

montáž alarmu


Pe.Tr

Recommended Posts

Dnes jsem dostal krabici s alarmem,ma čeky napisy i je i sdokumentama že splnuje nase normy a tak,vypada klasicky jak levne alarmy,podobny jsem měl v 309,byl to polsky vyrobek a byl jsem snim max . spokojeny. Toto je vyrobek čiňanu ,ale to mi neva protože ti dnes dělaji upně všechno. Jde mi o to že jsem podle typu nenašel nic na netu o tom to zařízeni.Napište jestli o něm něco nevite, v krabici je klasika 2x DO ,sirena ,kabeláž ,jednotka ,otřesove čidlo,rele,dioda a programovatelny spinač, el. schema a popis co ktere tlačitko děla. typ je CW-YK16 ,a dovozce je Florida company.zkusim udělat foto.

[upravil dne 25-3-07 Pe.Tr]

post-0-1410959544128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montaz nebude tak slozita, najdi si tu na foru odkaz na elektricka schemata stareho modelu 406 a podle toho to vymyslis, ja se ted chystam na montaz Magicar 9000 a schematicky uz to mam naplanovano, co a kam pripojim. Jediny nad cim zatim premyslim je ovladani centralniho zamykani pomoci tech vystupu z noveho alarmu. Ja mam originalni dalkove infracervene a myslel jsem ze IR prijimac dava ridici jednotce centralu impulzy k zamceni a odemceni pouze prikostrenim vzdy jednoho ze dvou signalnich dratu, v realu jsem ale nameril stale napeti 6.5V na obou dratech a v okamziku odemceni nebo zamceni se vzdy jeden z nich na dobu cca 0.8s odpoji - cili 0V. Ty ale asi budes mit uz ovladani radiove, tam to bude trochu jinak, ale schema zapojeni taky najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

montaz nebude tak slozita, najdi si tu na foru odkaz na elektricka schemata stareho modelu 406 a podle toho to vymyslis, ja se ted chystam na montaz Magicar 9000 a schematicky uz to mam naplanovano, co a kam pripojim. Jediny nad cim zatim premyslim je ovladani centralniho zamykani pomoci tech vystupu z noveho alarmu. Ja mam originalni dalkove infracervene a myslel jsem ze IR prijimac dava ridici jednotce centralu impulzy k zamceni a odemceni pouze prikostrenim vzdy jednoho ze dvou signalnich dratu, v realu jsem ale nameril stale napeti 6.5V na obou dratech a v okamziku odemceni nebo zamceni se vzdy jeden z nich na dobu cca 0.8s odpoji - cili 0V. Ty ale asi budes mit uz ovladani radiove, tam to bude trochu jinak, ale schema zapojeni taky najdes

No prave že ma IR ,tak jsem právě z toho na prášky ,navic je tam solo otevirani cen. zamku 5. dveří a to jsem taky nějak mimo.schema ale určitě dohledam,neni nad to mit to v ruce :D

Asi mi nezbyde nez to IR obejit a otevirat to rovnou pomoci DO od alarmu což bude možna i lepši.

[upravil dne 25-3-07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam taky v planu odstavit origos IR a zapojit ovladani pomoci vystupu z noveho alarmu.

No tak jak jsem psal, IR funguje tak, ze z prijimace co je na strope u zpetneho zrcatka jdou dva draty k ridici jednotce centralu, tusim 627 a 628, jsou na pozici 3 a 4 konektoru, na obou je stale napeti 6.4V a pri zmacknuti ovladace se vzdy na jednom z tech dvou dratu tech 6.4V zmeni na 0V asi na 1s( na tom druhem dratu 6.4V zustava ) pri dalsim zmacknuti se to otoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no ja mam taky v planu odstavit origos IR a zapojit ovladani pomoci vystupu z noveho alarmu.

No tak jak jsem psal, IR funguje tak, ze z prijimace co je na strope u zpetneho zrcatka jdou dva draty k ridici jednotce centralu, tusim 627 a 628, jsou na pozici 3 a 4 konektoru, na obou je stale napeti 6.4V a pri zmacknuti ovladace se vzdy na jednom z tech dvou dratu tech 6.4V zmeni na 0V asi na 1s( na tom druhem dratu 6.4V zustava ) pri dalsim zmacknuti se to otoci.

přesně ,vypojim napajeni IR a jednotku alarmu propojim s jednotkou centralu,ale jen čistě na vstup vystup, snad se nebudou hadat a budou si rozumet,akorad si nevybavim jak to primět aby se otevrel jen zamek tech 5. dveři. možna to oželim a necham to otvirat a zavirat komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dneska jsem tenhle stejnej alarm potkal v prodejně PENNY za nejakých 650,- ale tu cenu si nepamatuju přesně. To jen pokud by někdo měl zájem

jo ted čumim do letaku,to je mazec 699,- ale i tak čumim že dědek do mě tolik investoval. ;):o:D,no zaruku 2 roky to ma i tak tak uvidime,a ja kde to vzal haha.Ještě že to neni z Lidlu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dneska jsem tenhle stejnej alarm potkal v prodejně PENNY za nejakých 650,- ale tu cenu si nepamatuju přesně. To jen pokud by někdo měl zájem

jo ted čumim do letaku,to je mazec 699,- ale i tak čumim že dědek do mě tolik investoval. ;):o:D,no zaruku 2 roky to ma i tak tak uvidime,a ja kde to vzal haha.Ještě že to neni z Lidlu!

No Lidl má německý zboží, to by mohlo být na tom líp, ale stejně je to všechno z Tchajwanu:D

[upravil dne 26/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dneska jsem tenhle stejnej alarm potkal v prodejně PENNY za nejakých 650,- ale tu cenu si nepamatuju přesně. To jen pokud by někdo měl zájem

jo ted čumim do letaku,to je mazec 699,- ale i tak čumim že dědek do mě tolik investoval. ;):o:D,no zaruku 2 roky to ma i tak tak uvidime,a ja kde to vzal haha.Ještě že to neni z Lidlu!

No Lidl má německý zboží, to by mohlo být na tom líp, ale stejně je to všechno z Tchajwanu:D

nene , z číny . Nike mám taky z číny.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dneska jsem tenhle stejnej alarm potkal v prodejně PENNY za nejakých 650,- ale tu cenu si nepamatuju přesně. To jen pokud by někdo měl zájem

jo ted čumim do letaku,to je mazec 699,- ale i tak čumim že dědek do mě tolik investoval. ;):o:D,no zaruku 2 roky to ma i tak tak uvidime,a ja kde to vzal haha.Ještě že to neni z Lidlu!

No Lidl má německý zboží, to by mohlo být na tom líp, ale stejně je to všechno z Tchajwanu:D

nene , z číny . Nike mám taky z číny.:D:D:D

A dej pozor aby tě o záruku nepřipravili tím že ti řeknou že pokud to nemontovala odborná firma a nemáš na to papír tak záruka zaniká
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

No naštěstí montáž bude odborná i s papírem ,skoro za dva litry.:grr,on je to vobič alarm ale je docela chytrej,a raději jsem to dal odbornikum hlavně kvuli tomu centralu na infra,tam jsem si nevedel rady.

Hlavně aby řval jen když má, a ne pořád. I když dneska už to trošku vymizelo ty věčně houkající auta pro nic za nic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

No naštěstí montáž bude odborná i s papírem ,skoro za dva litry.:grr,on je to vobič alarm ale je docela chytrej,a raději jsem to dal odbornikum hlavně kvuli tomu centralu na infra,tam jsem si nevedel rady.

Hlavně aby řval jen když má, a ne pořád. I když dneska už to trošku vymizelo ty věčně houkající auta pro nic za nic

no to doufam páč má tu nemožnou sirenu s 6 tonama,tu nesnášiim ale v ulici bude jedina tak ji aspon poznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...