Sign in to follow this  
Followers 0
SNiff

Brzdowý pedál

8 posts in this topic

Původně zaslal: SNiff

čawte lidi jdem i strašně ztuha brdový pedál... newíte čím to může být? dík

moze to byt tym, ze mas malo brzdovej kvapaliny. Ja som na svojej mal brzdovy system BENDIX a robilo mi to iste a mal som malo brzdovky

boha ty mas pristup k reseni problemu, sbal se a jed s tim do servisu !!! tohle neni vymena zarovky, ale brzdy, bez tech jaksi jezdit nelze a tady jde uz o zivot

Zdravím. Mám taky problem s Bendixem na 605 2.1 SVdt r.v. 90-92. Co vše může být špatné?

Nejde mi elektrika do brzd. Myslím to zařízení před řidičem u motoru a pojistkou to není :(

[upravil dne 11/10/08 diamant]

Původně zaslal: diamant

Zdravím. Mám taky problem s Bendixem na 605 2.1 SVdt r.v. 90-92. Co vše může být špatné?

Nejde mi elektrika do brzd. Myslím to zařízení před řidičem u motoru a pojistkou to není :(

Na vině toho může být víc, ale začal bych tím, že si zkontroluj, jestli máš dobré kontakty v té černé skřínce u el. pumpy- čerpadla (vlevo pod chladičem), co do ní vedou tři konektory od čerpadla a kabeláže. V té krabičce je vlastně relé, které spíná čerpadlo, podle signálů dvou tlakových čidel, které jsou na čerpadle. To relé, které je v krabičce jsou vlastně jen el. dráhy a cívka a kontaktem. Lze tu krabičku rozebrat a implantovat klasické relé (s pŕopojením na stávající kontakty), to když jsou spínací kontakty KO. Nebo zoxidované kontakty konektorů. Zkontroluj taky, jestli máš dobré kontakty na konektoru na zásobní nádržce, který hlídá hladinu - no, jsou tam dva konektory, zkontroluj oba. Zároveň zkontroluj hladinu. Nebo kontakty na tlakových čidlech, viz:

[upravil dne 16/10/08 Kdo]

Hele a taky máš nějakou rozbitou klávesnici, místo \"V\" ti to píše \"W\" :P