Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vyběr alarmu


Michal.B

Recommended Posts

taky se mi líbil, ale dozvěděl jsem se, že jsou s ním problémy. Čekal jsem na montáž skoro tři měsíce a pak jsem se od několika lidí nezávisle na sobě dozvěděl tohle. Osobně jdu do Jablotronu. Mám slíbenou montáž od známého do konce měsíce. To jsou české špičkové alarmy, měl jsem jeden kdysi ve 405-ce a v poho. Teď jsem si vybral model, kde lze využít dálkové ovládání na klíči mé 406-ky. Je to o dost levnější než kompletní alarm a odpadá nutnost nosit extra ovladač. K tomuhle alarmu jsem si navíc objednal náklonové čidlo (proti krádeži kol). Cena celkem i s prací cca 4000,- Kč. Pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

Tak jsem našel Jablotron ktery se ovlada original DO http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTM2Mw==&akce=detail&id=22744

co říkate na tenhle a za dobrou cenu

to bude asi ten, co mám objednaný u známého. To náklonové čidlo se kupuje zvlášť a stojí něco přes litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve stredu jsem si ten Magicar koupil, chtel jsem ho nainstalovat o vikendu, ale byla zima a hnusne, takze jsem se k tomu nedostal a zkusenosti s tim zatim nemam. Ja mam vyhodu ze mam stary model 406 s jednoduchou elektrikou, u novych modelu je jakakoliv dodatecna montaz nejakeho takoveho podobneho zarizeni trosku slozitejsi z duvodu pritomnosti palubni site a jednotky BSI, takze napriklad ovladani originalniho centralniho zamykani pomoci ovladace od alarmu neni jen o tom pripojit nekam drat, ale taky o tom jak to vyresit s BSI aby neprotestovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...