Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

priprava na letni obuti


Guest Ludweek

Recommended Posts

jj jsou na 206 a mozna ze budou zalezly vic nez je zdravo ale to se vse uvidi..podlozky nedavam...jezdil jsem na nich uz sezonu nebo dve a problem zadny nebyl..no ted kdyz je auto o neco bliz zemi tak mozna problem bude :) proste uvidime

2 Marda106: jinak sranda me stala v prvni fazi nekolik hodin odstranovani puvodni barvy no a potom z nedostatku casu jsem to predal odbornikovi ze zlina...muzu ti dat na nej kontakt ..cena je velmi prizniva ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli to nekoho zajima tak clovek se jmenuje David Bomsky adresa je davebom@seznam.cz pusobi ve Zline. Napiste domluvte se a uvidite :)

2 Beda: delal jsem repasi zadni napravy tak se spolecne s tim svezlo auto dolu...predek jenom diky pruzinam Eibach. Ten rozdil je opravdu znat taky diky skvely praci Vasendovcu je ted auto na silnici jako prilepeny :) a konfort zustal z velky casti zachovan

2 Oliver: jezisek preci neexistuje :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ludweek:Teď si mě zarmoutil:D

vis jednou ses to dozvedet musel :D

a taky by me ani takovy darky netesily..takze zadny opozdeny jezisek..to jsem si proste jenom udelal malou radost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ludweek:Teď si mě zarmoutil:D

vis jednou ses to dozvedet musel :D

a taky by me ani takovy darky netesily..takze zadny opozdeny jezisek..to jsem si proste jenom udelal malou radost :D

Ne ne Ježíšek je ;);):papa:papa:papa:papa:papa:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim poslal prvni vlastovku a ostatni maji priletet do konce tydne...a bohuzel to zatim vypada tak ze si pro to nepojedu osobne..znamy ma o weekendu cestu do zlina tak mi je s nejvyssi pravdepodobnosti priveze :nevim dam podrobnejsi info v patek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( mne dnes prisli po dlouhem ocekavani moje vysnene kola Dotz brands hatch 16´na mou 406,ale pri vybalovani sem se div nevyvratil.....Ti :grr..... mi poslali uplne jine samozrejme 5x100,ktere sou mi k nicemu a navic ty co mi poslali tak byli asi o 2500 drazsi,nez ty co sem si objednal.Volal sem jim a samozrejme po 5min prepojovani po operatorech sem se konecne dopracoval ke spravnemu cloveku nakonec mi rekl,ze zjisti kde se stala chyba a zavola mi z5.Ozval se mi az po 3hodinach cekani ze se mi omlouvaji,ze chyba byla ve sklade a uz mi posileji spravne ale ze to dojde az po svatcich.Tak sem byl docela vytoceny!Ale co uz to je zivota a kdyz uz sem cekaL tak dlouho tech par dni uz mne NEZABIJE - doufam:cool:

post-0-14109595468371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

:( mne dnes prisli po dlouhem ocekavani moje vysnene kola Dotz brands hatch 16´na mou 406,ale pri vybalovani sem se div nevyvratil.....Ti :grr..... mi poslali uplne jine samozrejme 5x100,ktere sou mi k nicemu a navic ty co mi poslali tak byli asi o 2500 drazsi,nez ty co sem si objednal.Volal sem jim a samozrejme po 5min prepojovani po operatorech sem se konecne dopracoval ke spravnemu cloveku nakonec mi rekl,ze zjisti kde se stala chyba a zavola mi z5.Ozval se mi az po 3hodinach cekani ze se mi omlouvaji,ze chyba byla ve sklade a uz mi posileji spravne ale ze to dojde az po svatcich.Tak sem byl docela vytoceny!Ale co uz to je zivota a kdyz uz sem cekaL tak dlouho tech par dni uz mne NEZABIJE - doufam:cool:

mno, ja taky cekal na kola 14 dni a dalsich 14 dni cekam na gumy... :-( jen doufam ze mi prijdou zitra.. .:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...