f3Rd@

LETNI GUMY

24 posts in this topic

Cau, kolecka uz mam na ceste, tak vybiram gumy.

Nasel jsem Nemecke Syron N3000, recenze dobre, tak se chci zeptat, jestli s tim mate nekdo zkusenost.

Jinak me jeste zaujali Kumho 712 nebo Ku31.

Ale ty Syrony vypadaji fajnove, i ta znacka se zda byt fajn... no tak uvidime.

no a ktery sou nejlevnejsi? :D ja si myslim ze na tom zase tak nezalezi.... držet budou všechny.

Ja jsem ted kupoval Dunlop 9000 sport rozmer 205 55 16 cena 2300 a taky jsem dlouho hledal ,a rozhodoval se,tak at ti tvuj vyber vyjde

spoleham na nemce.... :) Ten Syron dela zavodni pneu, je to nemec + dobre reference.... bude muset byt dobry a kdyz ne, tak ma aspon pekny design. :super:D

jojo dival jsem se nato a kdybych uz nemel obute tak bych taky jeste uvazoval, tak dej vedet jak to jezdi az je budes mit

I já jsem řešil problém nové letní gumy.Musím říct,že jsem se z k l a m a l v nejlevnějších pneu.cz,se kterými jsem měl do teď ty nejlepší zkušenosti.Po DVOUMĚSIČNÍM marném čekání na objednané Continentalky jsem znechuceně zrušil objednávku a objednal Pirelky u http://www.pneu-servis.cz/ a musím je pochválit,přišly do dvou dnů a cena perfektní.Vřele doporučuji:super

Původně zaslal: zdemik

I já jsem řešil problém nové letní gumy.Musím říct,že jsem se z k l a m a l v nejlevnějších pneu.cz,se kterými jsem měl do teď ty nejlepší zkušenosti.Po DVOUMĚSIČNÍM marném čekání na objednané Continentalky jsem znechuceně zrušil objednávku a objednal Pirelky u http://www.pneu-servis.cz/ a musím je pochválit,přišly do dvou dnů a cena perfektní.Vřele doporučuji:super

Maji moc dobre ceny. Treba ty nove pirelli P zero nero za 2700 je teda supa!

Tak Syron nejspis nebude. Muzou mi ho dodat za 8 - 12 dni a to je moc dlouho.. :(

Tak dobra vec se podarila na pul, nebudou syrony, ale budou goodyear eagle F1!! A to se myslim vyplati.

Ten pneu-servis.cz doporucuju taky. Kupoval sem tam na podzim GY UG7. Ceny perfektní, dodání rychlý, gumy byly dokonce fungl nový, fšecky se stejním DOTem. :super

Původně zaslal: Ferin007

Ten pneu-servis.cz doporucuju taky. Kupoval sem tam na podzim GY UG7. Ceny perfektní, dodání rychlý, gumy byly dokonce fungl nový, fšecky se stejním DOTem. :super

jak dokonce fungl novy?? To chces rict, ze tam maj jen jety gumy?

:D

Ne jetý, ale starý. Teoreticky ti může obchodník zcela legálně prodat i dva roky starý (nejetý) gumy a to jako nový.

Původně zaslal: f3Rd@

Tak dobra vec se podarila na pul, nebudou syrony, ale budou goodyear eagle F1!! A to se myslim vyplati.

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny \"cestovni\" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

Původně zaslal: Tommy306

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny \"cestovni\" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

tak doufam ze dve sezony mi vydrzi... pak je muzu s klidem zkumovat na hadr... :-) ten hluk bude asi nepúrijemny, no uvidim, ale hlavne kdyz drzi!!!! :super

Dejte pak info jak se chovaji ja dojizdim Dunlop SP-9000 a budu se rozhodovat -koupit stejne (spokojenost) nebo zkusit ty Syron N3000.:myslim:myslim

Původně zaslal: Tommy306

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny "cestovni" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

tak doufam ze dve sezony mi vydrzi... pak je muzu s klidem zkumovat na hadr... :-) ten hluk bude asi nepúrijemny, no uvidim, ale hlavne kdyz drzi!!!! :super

Syron neznám, KUMHO dělá kvalitní gumy.

Chlapci, nejak jste ztratily nit... Syrony uz jsou pase...

Tento tyden mi maji prijit goodyear eagle F1 :super

Nemáte někdo zkušenosti s Hankook Ventus Prime K105 nebo Barum BRAVURIS? Jak drží a kolik vydrží. Rozhoduju se mezi těmahle gumama a nevím co je lepší - alespoň o chlup. Pro hankook hraje, že se zůčastnil test - 9.místo ze 17ti. ( http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=testy&r=2055516V_07&o=l ) Barum je zase čech, ale tata měl předchozí model a vydrželi jenom 30tisíc!!! Jinak jsem i pro jiné gumy, ale mám omezený rozpočet! :( Rozměr 205/55/16 91V do 1900,- Díky za cokoli... :papa