Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 405 druhy výbav


OK406

Recommended Posts

:super Pěkný, ještě přidat do mojí klimu a kůži a se max spokojenej. Kdyby ste někdo věděl o kožených sedačkách, nejlépe v elektrice + výplně dveří,tak dejte vědět, do klimy se asi pouštět nebudu.

Jak si tak čtu specifikace SRI, tak má zrychlení z 0-100 za 11,3, já mám za 11,63 na LPG, to mě potěšilo.

ve výbavě mi chybí:

-světlomety do mlhy

-eletrika na zadní okýnka

-ukládání na kazety

-držadla vpředu i vzadu ( to mě dost překvapilo,když sem auto kupoval, i 105 měla držadla :roll)

-klimačka

o výbavě na přání raději ani nemluvím, kromě šíbru v elektrice metalízy nemám nic.

Když to shrnu,tak mám vlastně Social Edition :super

[upravil dne 24.3.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Když to shrnu,tak mám vlastně Social Edition :super

Si nestěžuj. Neviděls moje GL. To je naprosto holý. Ani otáčkoměr to nemá:grr Zas na druhou stranu má to LPG a měsíc dojíždění do práce mě vyjde na 1t:D

To OK406: Díky pro orientaci slušnej přehled.

[upravil dne 24.3.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dundee: Už sem na tvý přibližovadlo koukal dřív, tu výbavu ti hodně závidim, to máš pravdu, jenom podle mýho vkusu kdyby bylo vše včerné,tak sem na 120%spokojenej,ale chápu,že k černýmu autu je cool tahle světlá :super. ps. Když sem opravoval zrcátko,tak sem zjistil,že jsou vyhřejvaný, jak se to vyhřejvání zapíná? Společně ze zadním rozmražováním?. Mi bylo divný,že se zrcátka nikdy nemlžily. A jak se jezdí s tím volantem? je užší než obyč? je ze stejnýho materiálu?

to OK406: časem bude opěrka, mi16volant, mlhovky a sedačky jestli pánbů dá.

to Mefisto86: Taky mám LPG, naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to dundee: Už sem na tvý přibližovadlo koukal dřív, tu výbavu ti hodně závidim, to máš pravdu, jenom podle mýho vkusu kdyby bylo vše včerné,tak sem na 120%spokojenej,ale chápu,že k černýmu autu je cool tahle světlá :super. ps. Když sem opravoval zrcátko,tak sem zjistil,že jsou vyhřejvaný, jak se to vyhřejvání zapíná? Společně ze zadním rozmražováním?. Mi bylo divný,že se zrcátka nikdy nemlžily. A jak se jezdí s tím volantem? je užší než obyč? je ze stejnýho materiálu?

to OK406: časem bude opěrka, mi16volant, mlhovky a sedačky jestli pánbů dá.

to Mefisto86: Taky mám LPG, naprostá spokojenost.

:myslim:D:D:D:D:papa:papa

A ještě si uděláš manuální klimatizaci a jsi spokojení na 200% :D:D:D:D:D:papa:papa

[upravil dne 24/3/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem se chtěl v tomhle tématu zeptat: Máte ve svých auti na sedačkách štelování sklonu sedáku? Až po delší době jsem objevil, k čemu tam mám tu páčku (drát) vpravo na sedačce vedle toho drátu na popojíždění dopředu a dozadu (podle návodu) a mám to jenom u řidiče. Předtím jsem to měl nějak zaseklý a nechtělo se to nikam hnout. Je to fajn, když se to dá naklonit. Je to úplně jiný posez, když i blíž volantu mám podepřený stehna.

[upravil dne 13/4/07 eljan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.a.R.i: Nemám černou, je to zelená metla. :D Zrcátka jsou společně se zadním sklem ;) S volantem se jezdí suprově, má o malinko menší průměr, ale věnec je tlustej dost (to samý má STi, Mi16, T16, 205GTi,...)

eljan: Jestli je ta páčka mezi sedačkou a dveřma (dvoudílná- vnitřek se vytahuje), tak je to výškový štelování, opěradlo se šteluje klasicky kolečkem dole u opěradla (jako třeba u šáde ;) ). Já mám ale sedačky v elektrice a kolečka mám na boku opěradla pro bederní opěrky, tak ti spíš poradí ostatní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...