Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vlhko v kufri


MareC3k

Recommended Posts

Chlapi mam problem. Teraz ked je tak mokro a prsi mam strasne vlhko v kufri, normalne sa orosuje podlahovy plech a od toho navlhne aj koberec a vsetko co je v kufri... cakam kedy sa rozpadne subwoofer :( Okno mam nanovo lepene, takze ziadne pretekanie okolo okna, gumene tesnenie okolo dveri je tiez uplne nove a dolieha po celej dlzke, v podlahe ziadna diera nieje... uz si neviem rady. Ked je vonku sucho, tak je to OK, akonahle prsi a beham s autom tak je v kufri strasne vlhko, rosi sa vsetko.. dokonca hrdzaveje aj kluc na kolesa ktory tam je tiez :(

[upravil dne 23.3.07 MareC3k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vyloužil to ostatní, tak by neškodilo zkontrolovat přetlakovou klapku na vzduch v kufru.Je to krabice z umělý hmoty,na který zvenku visí gumová záklopka.pokud zavíráš dveře nebo víko kufru tak se tlakem vzduchu nazdvihne a \"odfoukne\"přetlak do prostoru pod zadní blatník.Pokud je ta gumová záklopka poškozená nebo netěsní tak se při jízdě v dešti dostává voda do kufru od zadního kola.Pro kontrolu musíš dát dolu tapec pravýho blatníku. Na obrázku je to pozice 40.:papa

Ia85e01a.tif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MareC3k

Akurat dneska som to robil... dal som dole svetla, umyl som ten hnus a tesneniu som este pomohol silikonom... tak som zvedavy ci to pomoze ;)

Jo, presne tak jsem to udelal ja. Pomohlo - ale pak mi praskla zarovka a musel jsem to opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...