Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace ALU kol


p.petr

Recommended Posts

Čau lidi, koupil jsem liťáky a jelikož nejsou nové, jsou místy poškrabané nebo na některých místech s odchlípnutou vrchní vrstvou.Máte někdo tip jak škrábance či vrchní vrstvu \"zamaskovat\" , případně existujou nějaký laky,spreje??? ,které by se daly na renovaci použít?

:myslim

Díky za každý tip, případně vlastní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

na netu je spousta navodu jak lestit hlinik..kazdy ma svoje postupy...prvni hodne smirkoveho papiru a potom filcu a pasty na lesteni hliniku :) ale jednodussi a casove min narocnejsi je dat kola nastrikat http://www.pneu-magika.cz/?p=opravy-alu-kol

neco bliz Vysocine asi neznas vid??..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Beda: neznam..ten odkaz je jenom co jsem zrovna v ty chvili vygooglil :) ale mam zkusenost ze vetsinou se lidi od fochu znaji takze kdyz se zeptas nejakyho lakyrnika nebo pneuservismana kde bys mohl dat prelakovat kola tak ti nekoho doporuci..potom uz je horsi to zda ten doporucenej bude taky odpovidat kvalitou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je otázka jestli se to u těch disků vyplatí, ono koupit disky za 3tis a potom ještě dát někde 4tis za opískování a nalakování se moc nevyplatí, za to máš skoro nový disky. Kdysi jsem koupil starší liťáky 14\" na zimní gumy, byla za 3tis i s pneu, omlácený nebyli akorát se už na nich loupala barva. Sehnal jsem člověka, který by mi je opískoval a nastříkal za 800,- kus ale to se u těch kol už nevyplatilo, tak jsem je ručně lehce obrousil a stříknul sprejem a bezbarvým lakem přes. Zblízka jsou samozřejmě poznat místa kde byl oloupaný lak, ale jinak ta barva drží a jezdím na nich už třetí zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechával jsem si teď kola dělat - čtyři kousky 15\" origo Speedline mě vyšly na 2500,- Kč. 500,- Kč stálo opískování a 1880,- (nechal jsem to za 2000,-) stálo hození litin do plniče, barva, lak.

Nevím, jestli je nejlepší to leštit. Moc se mi to nelíbí, mám raději klasickou stříbnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...