Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejede to,cuká to


Roman

Recommended Posts

Čau lidi,mám 405-ku SRI automat.Začala se hodně a na dlouho rozsvěcet ta kontrolka K,ale najednou (cca ve čtvrtek odpoledne)jsem neujel ani 10km a začalo to řadit při nízkých otáčkách-cca 1500-2000ot.a začalo se to dusit.Kdyz zařadim ručně 2 nebo 3,tak to jede normálně.Po několika konzultacích vyplynulo,že by to mohl být olej v převodovce...(kdyby jen to...).Poradí mi někdo,dík předem.

Roman :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi,tak už mám pažoutíka zase doma a vypadá to,že výměna oleje v převodovce mu přišla k duhu...Absolvoval jsem cestu na Mníšek a zpět.Zpočátku to vypadalo stejně blbě jako před výměnou,nechtěl tam dát čtyřku,ale po cca 30km si to "sedlo" a zatím to vypadá že to bude dobrý."Lékař" mi sdělil asi šest dalších závad,tak nevím co dřív...Tak zatím Čau Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak mimo jiné?:sjeté kotouče+destičky,hlučnej rozvoďák nebo něco na klice,ložiska zadní nápravy(pr... vypadá jak přeložená stodvacítka..),a ložiska v alternátoru.Altík půjde ven příští týden,a další až se vyjádří pojiš?ovna-Tatra nechtěla znát bratra... Čau Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...