Fusion

Peugeot 605 na D-Fensu!

29 posts in this topic

...... bodejt by ne, kdyz cerpadlo a turbo jsou od jinych firem, nez je Peugeot :super

Do 205 to asi nedávali co? Možná by se vyplatilo si systémek zacvakat, dával jsem za rameno 2800,- Kč a to jen díky tomu, že měl mechanik brutální slevu

Vertex - měl jsi chvilku počkat a self repair system by se o to postaral ;):D:D

Původně zaslal: dtyrkas

...... bodejt by ne, kdyz cerpadlo a turbo jsou od jinych firem, nez je Peugeot :super

stejne jako minimalne pulka komponentu auta...

Ja bych chtěl taky 605, ale ty zavady mě docela děsí:oIkdyž není auto jako aute že?

Hezky popsaný, ale článek z 5.3. o P307 :o:o:o, jedná se fakt kdo na co narazí.

Zrovna ten článek o 405 je v celkem pozitivnim duchu, ale o 605 v negativnim (vím o těch hlavách u 2.5 TD, ale kvůli tomu bych celou řadu neodepisoval). Je to opravdu o kusu a hlavně předchozím majiteli (majitelích). Jinak Self repairing systém funguje nejen u aut ;)

Původně zaslal: Oliver Riedel

Jo,můžeš mít auto x let bez závad,pak koupíš to samý a je to zrovna škopek.

to mi povidej. jedna 106ka doma 5let a bez zavad a druha jde po pul roce do sveta :grr

Mno zaujimavy clanocek, akurat trochu rozporuplny...predpokladam, ze sam majitel nema jasno v pocitoch k tomu autu :D

no ja bych to komentoval asi takhle....

na 605tce se moc veci nesere...proste jako ostatni, jestli se neco na tohle aute sere tak je to pod kapotou..motor a ty veci kolem :) Samotna 605, napravy kastle(mimochodem ta je paradni, otcova 406 a ta kvalita laku je o nicem oproti 605..tam je to echt gold) interier, elektrika..vsechno vpohode, ale bohuzel motory cerpadla turba...proste to je vylitane jak prase. Ja jsem za posledni pulrok vrazil do auta 50 klacku. Vesmes pretesneni, opravy, vymeny..vsechno motor(krome teda vymeny vsech kotoucu). Jak se dana vec jednou udela je zase na dlouho pokoj, jenze v tom obdobi ve kterem se nachazim ...budu lamat za chvili 300tkm se proste sere 90% veci, ktere majitele aut do 150 max. 200tkm neznaji. Uz si planuju napr. turbo...je mi jasne, ze do roka ci dvou padne, je to taky jedna z mala veci co jeste nepadla, a tusim, ze tam bude jeste origo :).

Mno ja som bol prekvapeny, ked som na svojom milaskovi tento rok menil vyfuk z \'91...cize original!!! :aut:aut:papa

Mierne :xvul, ale prepacia ... ;)