Pe.Tr

držak palivoveho filtru

6 posts in this topic

čus lidi, mám 406 v brejku 1.8 16v 81Kw z 1998 a celou dobu od koupe auto mi pořad něco bouchalo v zadu do kastle, při vyměně pal. filtru jsem zjistil, že to je tim filtrem ,respektive tim držakem co tam chybi.Filtr držel jen na hadicich a klepal do nadrže a do napravy.Nemate někdo fotku nebo nakres jak ten držak vypada? Zatim jsem to stahl drc paskama ale nic moc.jako bych jen snizil volume z 10 na 5. a ja tak nesnašim v autě ty pazvuky!!! V 309 ani nevim jestli mam nastartovano jak je to totalne tichoučky.

Nedávno mi známý dělal na autě údržbu a o tom pal. filtru mi taky říkal. Údajně tam jen visel, aniž by tam byl nějak přichycen. Říkal mi, že to tam okolo něj nějak zapěnoval. Každopádně zvuky už slyšet nejsou.

Já po té co jsem ho urval o pařez jsem nový obalil do miralonu (taková ta izolace např. pod plovoučku) a přichytil zacvakávacíma páskama a v poho.

tema paskama to mam taky ale penovka je good napad,obalim to at je klid,už mi to leze na nervy,dik za radu.P.S. Asi ten držak nemel takovou životnost když nejsem jediny co ho nema.

ja koupil asi za 30Kc original plastovej pasek na prichyceni u peugeotu

já to mám přidrátovaný ke zbytku toho pásku jak u 306 tak u 406.

zřejmě soudruzi z Francie udělali někde chybu.

jinak ten pásek je takovej modrej vlnovitej plastik (soudě dle jeho zbytků)