Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč nejde do spínačky


mifa

Recommended Posts

Správně tam nasyp nastrouhanou tuhu (platí pro všechny zámky), anebo v nouzi stříkni WD 40 nebo kontox.

Ale vidím to spíš na prasklou pružinku - buď přijde zručný opravář a vymění zámek na místě, anebo naložit na odtahovku.

U 405 se mění zvlášť ta část spínačky kam jde klíček, a zvlášť ta část s kontakty - elektro. U 306 to bude snad podobné.

[upravil dne 22.3.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém jsem si také užíval. Olej není vhodný do zámků, dobrá je grafitová vazelina zatlačená stlačeným vzduchem do mechanismu. Pozor, klíček budeš muset často utírat. Až to fungovalo bez zasekávání, tak jsem byl povolán na výměnu zámku... Vyzkoušej jestli to dělá i na druhým klíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem na žádné svolávačce nebyl, ale auto je poměrně nový (2006). Problém je, že to dělá jen občas, naprosto nepravidelně. Takže vyzkoušet druhej klíč můžu, ale nic moc mi to neřekne. Poprvé sem myslel, že se auto nějak podělalo, pač to bylo poté, co se přeplo do ekorežimu (něco sem v něm na ulici dělal a poslouchal rádio), nešlo tím totiž otočit vůbec. Pak sem nakonec po x pokusech trochu zabral a šlo to. Pak to občas dělalo (ale napodruhé to už dycky šlo) a za nějakou dobu sem myslel, že už to přestalo, ale občas to po nějaké době udělá znovu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...