Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spokojenost se servisy PEUGEOT


mares

Spokojenost se servisy PEUGEOT  

  1. 1. Spokojenost se servisy PEUGEOT


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

V předchozích dnech jsem nasbíral několik špatných

zkušeností při návštěvě servisu Peugeot v Č.Budějovicích.

Tato skutečnost mne donutila otevřít novou anketu, kde můžete ostatní varovat nebo doporučit Peugeot servis, se kterým jste přišli do kontaktu.

Domnívám se, že tato anketa může každému z nás pomoci při rozhodování kam s naším vozem zajet v případě závady.

Hlasování ukáže na jaké úrovni pracují servisy Peugeot.

Vaše doporučení, správnou cestu do dobrého servisu.

[upravil dne 21.3.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jse již psal. Jezdím buď do Žatce nebo do Mostu. U obou zatím bez problémů. Jen na lehčí čekací lhůty iu některých náhradních dílů. Ale zažil jsem, že jsem byl objednaný a díl jim dealer nepřivezl, sedli do auta dojeli pro díl do Mostu. To se fakt nestává všude. Je hold dobré se trochu znát s tím hlavním technikem, co má tyto opravy na starosti. Majitele jsem k tomu nikdy nepotřeboval:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt asi velice individuální. Bude to servis od servisu a hlavně přístup lidé, jako v každým kšeftu. Někde koupíš elektro i se servisem a někde jsou rádi že sis něco koupil a že tě už nikdy neuvidí. Ostatně na tom budou i jinde v servisech co se týká jiných značek, někde chvála někdo proklíná.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Je to fakt asi velice individuální. Bude to servis od servisu a hlavně přístup lidé, jako v každým kšeftu. Někde koupíš elektro i se servisem a někde jsou rádi že sis něco koupil a že tě už nikdy neuvidí. Ostatně na tom budou i jinde v servisech co se týká jiných značek, někde chvála někdo proklíná.:aut

Musím souhlasit, že je to hlavně v přístupu k zákazníkovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H-TEX Chomutov, naprostá spokojenost co se náhradních dílů týče. Jsou ochotní, všechno vyhladají, do deseti dnů dodají. S dílnou zkušenosti nemám.

Co Plzeň? Onehdá jsem projížděl kolem Peugeotu na Slovanech a maj nádhernej palác.

Jinak Žatec mě zrovna neoslovil, nabízeli mi poklice za 1800,- ks, ale taky jsem tam sháněl znáček lva a ten dodali bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší na tom, když se bavím s tím technikem, tak všichni vykládají, jak nežijou dnes z prodejů aut, ale hlavně z následného servisu, jelikož marže na autech jsou zoufalý. Tak si myslím že buď v Budějicích je prodejce dost za vodou a nevadí mu že tam peugeoti nejezdí do servisu, nebo to nějak prostě prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

H-TEX Chomutov, naprostá spokojenost co se náhradních dílů týče. Jsou ochotní, všechno vyhladají, do deseti dnů dodají. S dílnou zkušenosti nemám.

Co Plzeň? Onehdá jsem projížděl kolem Peugeotu na Slovanech a maj nádhernej palác.

Jinak Žatec mě zrovna neoslovil, nabízeli mi poklice za 1800,- ks, ale taky jsem tam sháněl znáček lva a ten dodali bez problémů

H-TEX Chomutov je co??? Jen prodejci náhr. dílů na Peugeoty nebo Ferda mravenec práce všeho druhu. Ne myslím jestli jsou to jen konkrétně Peugeoťáci, já tedy neslyšel že by v Chomutově bylo zastoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní době je velice těžké sehnat spolehlivé a šikovné zaměstnance, ale všechno záleží na mzdové politice zaměstnavatele.Pokud má v kolektivu někoho, kdo něco zná a chce zaplatit, nakonec musí odejít. Zákazníkovi pak nezbyde, než čekat, až se nováček (pokud k tomu vůbec bude) zaučí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam servis blizko prace, u ul. Ceskobrodska v Praze 9. Neni to Domansky, ale je to mensi servis p. Skardy a jeho dvou synu, kteri se dlouhatanska leta venuji prevazne Peugeotum ( obcas v dilne zahlednu i citrona ). Pristup bezvadny, na cokoliv se mi staci ohlasit den, dva dopredu, auto tam rano necham a odpoledne je vse hotove. S orig. servisy nemam ( i diky p. Skardovi ) zadnou zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Vertex

H-TEX Chomutov, naprostá spokojenost co se náhradních dílů týče. Jsou ochotní, všechno vyhladají, do deseti dnů dodají. S dílnou zkušenosti nemám.

Co Plzeň? Onehdá jsem projížděl kolem Peugeotu na Slovanech a maj nádhernej palác.

Jinak Žatec mě zrovna neoslovil, nabízeli mi poklice za 1800,- ks, ale taky jsem tam sháněl znáček lva a ten dodali bez problémů

H-TEX Chomutov je co??? Jen prodejci náhr. dílů na Peugeoty nebo Ferda mravenec práce všeho druhu. Ne myslím jestli jsou to jen konkrétně Peugeoťáci, já tedy neslyšel že by v Chomutově bylo zastoupení.

Jsou na Písečný vedle Plusu, byla tam kdysi Škodovka a tak různě. Na sehnání dílů jsou super, jsou ochotní, vstřícní, ale s jejich servisem zkušenosti nemám. Mám svýho mechanika, kterej mi auto dělá už nějakej ten pátek a rozhodně ho měnit nehodlám. Má to v malíku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem zazil neco podobného s podložkama pod RZ v BMW bychl - nejen ze se nezeptali jestli mi mohou nejaké podlozky vymenit ale na ty nové mi provrtali naraznik skoro az do motoru a jeste nakrivo a jeste strhli ty sroubky takze pri návsteve mycky sla RZ do ..dele.....pak následovalo nekolik hadek s majitelem a vsichni ty blby mechanici co jezdej ve š120 se na vás dívaj jako na blbce s vysvetlenim - vždyt je to jen 320d za 1,5 míče a ne 750il tak co se rozčilujete....

dalsi vybornej je autec bmw - tam je dobre mit dobrou pojistku protoze pri poledni pauze si vemou vase auto na obed a zkousej co vydrzi ( uz tam rosekali peknech par aut)....o tom ze vam pri vymene oleje olej nevymeni ani nemluvim......staci se kouknout na bmwklub a uvidite - tam lidi davaji auta s nouzovym klicem bez imobilizeru a rikaji at si to na hever odtlacej - jinak mate na tachometru min. + 100km

.....jinak mam uplne strasny zkusenosti se vsem servisy na VW v praze a uz diky tomu bych si zadny koncernovy auto nekoupil

s peugeot servisem - autospol mam celkem dobry zkusenosti, jsou ochotni a snazi se vyjit vstric, a jsou sikovni....jediny co mi vadi ze z kazdy blbosti delaji vedu a nechaji si to pekne zaplatit a taky by mi pri servisni prohlidce 20 tkm nejradeji vymenili pulku auta, ale jinak si neztezuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autospolu sem byl taky celkem spokojenej - pravda, že vše dramatizují (maj to asi v popisu práce, aby vytřískali co nejvíc peněz) ale člověk se nesmí úplně dát. Fakt je, že jsou ochotní a oprava (zatim) dopadla dobře.

Jednou sem byl ve Federalu a katastrofa! krom toho, že mě oškubali, jak se dalo, byli drzí, koukali na mě jako na hmyz co vůbec si dovolí otravovat s porouchanym autem... Ta doba, než se do opravy pustili, než jim přišel náhradní díl. Nebyli schopní mi ani zavolat, kdy auto bude a že je opravené. Pořád jsem musel vyvolávat, dožadovat se technika...No hrůza! Když sem pak při předávání viděl jednu zákaznici, jak se ani nevim kvůli čemu rozbrečela, řekl sem si - tady už mě nikdo neuvidí!!! Jsou asi zvyklý, že se tam dávaj služební auta a dělaj s nima, co se hodí nebo nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...