Sign in to follow this  
Followers 0
OK406

Hrady a zámky nejen v Jihočeském kraji.

11 posts in this topic

Mnozí z Vás si jistě řekne, že je brzy na návštěvu nějakého hradu či zámku ale já si myslím, že už teď lze si naplánovat výlet o nějakém pěkném víkendu. Při návštěvě památek se nejen dozvíte o historii daného objektu, ale i zažijete spoustu zážitků s rodinou a i váš čtyřkolí miláček se projede. Proto Vám zde nabízím několik tipů na výlet.

[upravil dne 21/3/07 OK406]

post-0-1410959543492_thumb.jpg

Díky, díky. Teď už je to lepší. Nemáš tam ještě něco malinko jinýho. Já jezdím na jih dost často a toto už mám všechno za sebou.:super:super

Původně zaslal: komisar

co znám nazpaměť je ZOO u Hluboké,Dívčí kámen či Kleť co můžeš říci pokud cestuješ se psem na hrad ti jej nevezmou v autě je to na chcípnutí,ani v Č.Krumlově nemůžeš se psem do zahrady

Díky za další typy. Hlubokou sem sice s rodinou už viděl, ale byla tehdá dost zima a pršelo, takže ZOO nebyla. Dívčí kámen to je novinka. Určitě zase vyrazím. Se psákem nemám problém, jelikož žádného nemám, zatzím stačí čtyřčlenná rodina.

Původně zaslal: OK406

pokračování :

Nějak nic nevidím. I předchozí obrzek zmizel. Je tam jen jeden??????????

A co například :

To je trochu moje ostuda. Přes Žďákovský most jezdím tak 20krát do roka ale Orlík jsem ještě fakt uvnitř neviděl. Tenhle rok už to napravím.:potlesk:potlesk

Původně zaslal: bigoš

A co například :

To je trochu moje ostuda. Přes Žďákovský most jezdím tak 20krát do roka ale Orlík jsem ještě fakt uvnitř neviděl. Tenhle rok už to napravím.:potlesk:potlesk

Je pěknej doporučuji. :super

Co Chýnovské jeskyně (TA), Kozí hrádek u Tábora (TA), Čertovy kameny u Vyššího Brodu, Vlkov (poušť) u Veselí nad Lužnicí a mnoho dalších míst vhodné k navštívení.:myslim:myslim:myslim

bigoš: pokud by si chtěl vyrazit s rodinou po krásách Jihočeského kraje, tak můžeš zavítat i sem a věřím, že budeš spokojen:myslim:myslim:super:super:papa:papa