Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prodat či neprodat autí


ART

Recommended Posts

Ok, nebudu na to tlačit, přemluvily jste mě :-) Bude to otevřené a mezi tím s tím budu driver.gif

Bouhouš: icon_cool.gif jo tak to je přesně on..

rimmer: je to černo-fialová metalíza... Ještě než jsem to viděl tak jsem si říkal že se mi ta barva líbít nebude. A nakonec se mi líbí. Takže někdy to hodí odstín do modra, někdy do fialova..

Fusion: jojo všiml jsem si :)

Kurt: dík, jen nevím jestli by mě cenově uspokojil...(bez tp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka prodat či neprodat je otázkou priorit. Pokud jde o bydlení, tak je většinou lepší naházet ostatní zbytné věci stranou... Pokud potřeba není, tak je to o tom, že za co to prodáš, nic ani vzdáleně srovnatelného nekoupíš. Takže pokud ti nevadí, že v tom leží mrtvé prachy, a že je nikdy nedostaneš zpět, prodávat to nemá smysl, a aspoň se občas svezeš. Pokud oželíš to svezení, a chceš zpět aspoň část těch, tak to holt prodej, ale počítej s tím, že to prakticky nikdo neocení, a že stejně stará litrová 106 bez výbavy se prodá prakticky za stejné peníze a lépe. Zní to sice blbě, ale je to realita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: já přeně o tomhle vím, jen se nějak rozhodnout ce je lepší..to je v těch prioritách, a tak jen jsem spíš chtěl vědět co by dělali ostatní na mém místě. No zůstává to otevřené..i se smířením nízké ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o mě, tak jsem podobný problém již jednou řešil - když jsem si místo vlastnoručně zrenovovaného veterána pořídil první dieselovou 205-ku, a toho veterána, na kterém jsem nechal ruce, poslal za celkem směšnou cenu pryč. protože jsem jsem na oboje neměl, 205-ka měla levnější provoz, byla praktičtější, nemusel se člověk o ní tak bát... Nebýt toho, nezačal bych s Peugeoty, a dnes bych tu nebyl. Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...