Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 nenaskočí - vyřešeno


navpoint

Recommended Posts

Zdravím. Dnes ráno jsem přišel k autu, otočím klíčem, čerpadlo hučí, startuji ale nic se nestalo. Startér točí, ale auto nechytá. Zkoušel jsem to několikrát, čerpadlo už nezahučelo, startér pořád točil, ale stejně to nechtělo naskočit. Nechal jsem se tedy odtáhnout do servisu. Pán zkoušel čerpadlo napřímo, a prý funguje. Relátko také zkontroloval. Zkusil vyměnit zapalovací lištu, ale žádná změna. Ptal se mě tedy, jestli nemám tajný vypínač - ten skutečně mám, ale chová se úplně normálně, jako vždy. Neměl by někdo ještě nějaký tip, co by se mělo zkontrolovat? jsem poměrně zoufalý - zítra potřebuju autem jezdit. díky moc

[upravil dne 23.3.07 navpoint]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem tam byl znova. volal mi, ze uz to jde, ze byl zoxidovany nejaky konektor a taky ze zapalovaci lista je v haji. prijel sem a ono uz to zas nechytlo. ani servisak to nechapa, prej ze mu to pred chvili jelo. tak uz fakt nevim. zda se ze to nedava ani impulsy do cerpadla, takze to taky stoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebude to vadny zapalovaci modul, a zapalovacia rampa bude OK? Neviem, ako je to u 306 - ta ma asi viacbodovy vstrek. Tu zapalovaciu rampu ale musi nieco budit, a to je prave zapalovaci modul. Ked je vadny, sprava sa casto nepredvidavo, niekedy auto nastartuje, niekedy nie, mne to napr. na 309 chcipalo za tepla, resp. ked som to teple vypol, uz som to nenastartoval, ale niekedy to neslo nahodit ani studene... Tiez moze byt problem v tom snimaci otacok, pripadne nejaky imobilizer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...