Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MOBIL SHOP


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

jo pak ti pošlou vrak či prázdnou krabici kupoval bych jen při osobním kontaktu v prodejnách:papa

Ale ne, zase bych to s tou opatrností nepřeháněl.

Tohle jsou zavedené e-shopy, které tohle na 99% neudělají. Tady jde spíš o to, že prodávají výrobky, které nejsou určeny pro náš trh se všemi riziky, které z toho vyplývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na www.mobildick.cz, budou určitě levnější, kupoval sem odtud bráchovi N6233, sice, mělo vedle popisek na klávesnici ABC i nějaký hebrejský znaky,ale komplet balení, zabalená, byl sem v autorizovaným servise a říkali,že nebude v případě reklamace problém (koukali na záručák),takže sice šedej dovoz,ale spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja koupil N7210 za pakatel ,na klavesnici byly činske znaky a software uměl max angličtinu,musel jsem to přehrat .dnes už je to nerealne ,všude chtěji doklad o koupi aby ti to přehraly ale u šedeho dovozu dostaneš jen nesmyslnou (vyčuranou) fakturu.tot mije zkušenost,faktem je že mě fachala dobře ,po pulroce jsem ji pustil kamošovi a po měsíci musel koupit novou pametovou kartu ,neslo na ni nic ukladat a ani otevirat veci na ni ulozene.ale jestli to mello souvislost s sedym dovozem,to fakt nevim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...